ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci na mora.cz

Sleva 6%

WW90T684DLH/S7 PRAČKA SAMSUNG

  • EAN: 8806090610158
  • Výrobní číslo: WW90T684DLH/S7
  • Katalogové číslo: 40045326
  • Výrobce: SAMSUNG
Výrobce
Pračka předem plněná

Energtická třída A
Otáčky 1400 ot/min
Náplň prádla praní 9 kg
Spotřeba/100 cyklů 49 kWh
40-60 čas praní 3:48
Roční spotřeba vody na cyklus 50
Úroveň odstřeďování B
Hlučnost 72 dB
22 programů

Dvířka AddWash a cyklus Hygiene Steam
Jedinečná dvířka Add Wash umožňují snadné přidání zapomenutého prádla po zahájení praní. Rovněž můžete doplnit i prací prostředek či vložit ručně vyprané oděvy, které chcete pouze opláchnout nebo vyždímat. Pračka má ve své výbavě také mimořádně efektivní parní cyklus, který i bez předpírky výrazně zvyšuje účinnost praní. Pára je vypouštěna ze dna bubnu, prostoupí látku a pomáhá uvolnit i uchycené nečistoty. Navíc odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů.

Auto Dose - automatické dávkování pracích prostředků
Díky inovativní technologii Auto Dispense rozpozná pračka automaticky kapacitu vloženého prádla, a na základě toho sama nastaví optimální množství pracího prášku i aviváže.

S technologií Eco Bubble významně zvyšuje efektivitu praní, a to i při nízkých teplotách. Vytváří z pracího prostředku aktivní pěnu, pomocí které šetrně, ale důsledně odstraňuje nečistoty. I přes nekompromisní výsledky navíc ušetříte energii. Funkce Bubble Soak si zase poradí i s opravdu silným znečištěním, a to díky důkladnému namáčení v aktivních bublinách. Účinně tak uvolní a následně odstraní i odolné skvrny, jako jsou ty od make-upu, vína, čaje, trávy apod.

Systém AI Control přizpůsobí každé praní přesně vám na míru – pamatuje si vaše návyky a dle toho doporučuje vhodné prací cykly a zobrazuje relevantní informace.

Digitální invertorový motor s 10letou zárukou, který má oproti univerzálnímu motoru spoustu výhod. Nevyužívá kartáče, nýbrž silné magnety, díky kterým je chod pračky tišší, praní výkonnější, a přitom zároveň úspornější. Mimořádná je také jeho odolnost a dlouhá životnost.

Díky funkci Drum Clean se buben pračky čistí sám, a to pomocí kombinace namáčení, pulzování a odstřeďování při vysokých rychlostech. Tento proces odstraní až 99,9 % bakterií, jež způsobují zápach, a přitom mu stačí pouhá voda. A co víc, pračka vás na potřebu vyčištění sama upozorní.


Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 55 cm


Ke stažení