E-shop Elektro Efekt

E-shop Elektro Efekt Klatovy

Hledáte osvědčený e-shop s elektronikou s odběrným místem v Klatovech? Jste na správné adrese! ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje od léta 2016 také e-shop s bílou technikoumalými domácími spotřebiči, televizemi, telefony atd. V naší nabídce naleznete elektrospotřebiče od značek Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a mnoho dalších.

Za dobu více než 28leté působnosti na trhu jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti elektra a mnoho spokojených zákazníků v České Republice, ale i v zahraničí.

Pokud si nevíte s nákupem spotřební elektroniky rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Jak vlastně celý e-shop funguje?

V nabídce e-shopu najdete nejrůznější sortiment elektro zboží. Zboží, je dostupné buď na prodejně nebo na některém ze skladů e-shopu. Po objednání Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem o termínu dodání. Zboží ze skladů e-shopu je většinou na prodejně k vyzvednutí do druhého pracovního dne při objednání do 12:00 hodin. Odtud je ihned expedováno k Vám nebo Vás informujeme o možnosti vyzvednutí na prodejně.

VYBERTE SI ZBOŽÍ V E-SHOPU >> VYZVEDNĚTE NA PRODEJNĚ
 • vyberete si zboží z pohodlí svého domova v našem e-shopu
 • vytvoříte on-line objednávku
 • jakmile je zboží pro Vás připraveno k vyzvednutí, informujeme Vás telefonicky nebo e-mailem
 • zboží můžete vyzvednout kdykoliv během otevírací doby kamenné prodejny
DODÁNÍ PŘÍMO K VÁM DOMŮ NEBO DO PRÁCE

Nemůžete-li si zboží v naší kamenné prodejně vyzvednout, ať už z důvodu velké vzdálenosti nebo to nestíháte časově, můžeme Vám zboží zaslat buď přímo k Vám domů nebo můžete zadat adresu například do práce a kurýr Vám balíček doveze. 

Pro doručování zásilek využíváme služeb přepravní společnosti FOFR, Gebrüder Weiss a Česká pošta. Ať už si objednáte telefon, konvici nebo velký spotřebič jako je lednička, pračka, myčka nádobí apod., přepravní společnost obvykle doručuje menší balíčky do druhého dne, velké kusy během následujích 3 pracovních dnů od odeslání, ale je schopna za příplatek doručit zásilku už do 24 hodin od odeslání.

Zboží, ať už velké bílé spotřebičemalé domácí spotřebiče nebo televize, které máme skladem na prodejně, jsme schopni expedovat ještě v den objednání a to u objednávek přijatých do 13:00 v pracovní dny

Balíky od nás vždy odchází zabalené do modré stretch fólie a jsou přelepené lepící páskou s naším logem. Velké kusy posíláme originál zabalené, v případě, že ke zboží přidáme dárek, je opět schován pod modrou stretch fólii a přelepen lepící páskou s logem. Páska slouží jako pečeť proti neoprávněnému vniknutí do zásilky.

V případě, že se se zákazníkem domluvíme na zaslání vystaveného velkého kusu z prodejny (převážně se jedná o výprodejové zboží), zašleme ho na paletě, zabalený do několika vrstev bublinkové fólie, kartonů, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.

Praktické je i využití služby Balíkovna České pošty, kdy si zvolíte pobočku, na kterou bude balíček zaslán a vyzvednete podle potřeby a možností. Příznivá je i cena zaslání do balíkovny - pouhých 65 Kč. Jediným omezením je hmotnost, která nesmí překročit 20 kg.Pro doručování zásilek v pásmu cca 30 km od naší kamenné prodejny využíváme převážně vlastní dopravu Efekt Elektro. Při doručení Vám ZDARMA  odvezeme starý spotřebič a zajistíme jeho ekologickou likvidaci a zároveň můžeme zajistit i připojení nového spotřebiče (kromě připojení plynu u sporáků).
 

ZPŮSOBY PLATBY ZA ZBOŽÍ OBJEDNANÉ V E-SHOPU ELEKTRO EFEKT KLATOVY

Možností, jak zaplatit objednané zboží v našem e-shopu je hned několik.
Záleží tak jen na Vás, která možnost Vám nejvíce vyhovuje a kterou variatnu zvolíte:

 1. při osobním odběru na prodejně můžete platit hotově, platební kartou, dárkovou poukázkou
 2. předem převodem na účet (zboží expedujeme až po přijetí platby na účet - může trvat až 3 dny)
 3. na dobírku (při převzetí zboží od dopravce zaplatíte hodnotu objednávky hotově přímo řidiči)
 4. platební brána SkipPay (nakoupíte teď, platíte později)
 5. platební kartou on-line (přímo v e-shopu zaplatíte objednávku přes platební bránu ComGate Payments, a.s., https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana)
 • Platba je umožněna pomocí přímé platby kartou anebo pomocí zjednodušené formy převodu v podobě bankovních tlačítek
 • Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s.:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267