ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci na mora.cz

O nás

Elektro Efekt Klatovy

"NEJSME NEJLEVNĚJŠÍ, NEJSME NEJDRAŽŠÍ, ALE PATŘÍME K NEJLEPŠÍM OBCHODŮM S ELEKTRONIKOU A VÍNEM"

Hledáte osvědčenou a tradiční kamennou prodejnu elektra v Klatovech? Sháníte e-shop s elektronikou s odběrným místem v Klatovech? Hledáte vinotéku nebo e-shop s kvalitním vínem? Chcete si posedět v krásném a moderním vinném sklepě nebo ve stylové vinotéce na Železné Rudě? Jste na správné adrese!

ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje prodejnu a e-shop se širokou nabídkou moderních a kvalitních spotřebičů, přes PC, mobilní telefony, až po nejnovější TV atd., elektrospotřebiče od prověřených a známých značek např. Electrolux, AEG, Miele, Bosch, ETA,Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a mnoho dalších.
 
Za dobu více než 28leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti elektra a mnoho spokojených zákazníků v České Republice, ale i v zahraničí. Elektro Efekt není ale zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky. Zajišťujeme odborné montáže a servis satelitního a anténního vysílání,klimatizací, tepelných čerpadel, zabezepčovacích a kamerových systémů, elektroinstalací, hromosvodů apod. Nově jsme zahájili spolupráci s firmou RETRA GROUP na montáž klimatizací, tepelných čerpadel včetně vyřizování dotací ve výši až 180.000,- Kč
 
Od roku 2018 Elektro Efekt již není "jen" obchodem ELEKTRO, neboť jsme zde pro Vás otevřeli ivinotéku a e-shop. Další vinotékui s možností posezení jsme otevřeli začátkem roku 2022 v Pensionu St. Moritz na Železné Rudě. Toto místo také slouží jako výdejní místo pro eshop elektra a vína pro Železnou Rudu a okolí.

Možná se ptáte, proč jsme se rozhodli pro poměrně neobvyklou kombinaci prodeje elektra s vínem?

Vína od českých vinařů dlouhodobě řadíme mezi jedna z nejlepších a oceňujeme kvalitu a chuť, které v sobě přináší. Oblast Moravy jsme vždy vyhledávali i pro příjemnou a srdečnou atmosféru. Jedinou překážku představovala dlouhá cesta za vínem, a proto jsme se rozhodli víno ve spolupráci s vinaři postupně přiblížit k nám. Pořídili jsme penzion na Moravě v oblasti Velkých Pavlovic a jako firma s elektro sortimentem jsme se rozhodli pro zřízení vlastní vinotéky a vinného sklepa s možností pronájmu, či řízených degustací v Klatovech a vinotéky s posezením či řízených degustací na Železné Rudě


Pokud si nevíte s nákupem spotřební elektroniky a vína rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

 

Virtuální prohlídka

 
FOTOGALERIE
...
 

 

VYBERTE SI NA WEBU - VYZVEDNĚTE NA PRODEJNĚ
  • vyberete si zboží z pohodlí svého domova v našem e-shopu

  • zarezervujete si jej

  • pokud je skladem na prodejně, můžete si ho po vyzvání ihned vyzvednout


Nečekejte až našetříte! S našimi splátkovými programy si můžete výrobek pořídit hned. Využijte našich splátkových programů. Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat přímo u nás na prodejně. Více informací zde.

Nakupovat na splátky můžete i on-line z pohodlí svého domova...Na prodejně Elektro Efekt Klatovy vedle OD Kaufland můžete platit bezkontaktně.

Zboží objednané z e-shopu můžete při osobním vyzvednutí na prodejně Elektro Klatovy zaplatit bezkontaktně. Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.
 

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, KTERÝ SE RÁD VRACÍ JE NÁŠ CÍL...


Cílem firmy Elektro Efekt Klatovy je  spokojený zákazník, který se rád vrací.

Staňte se jím i Vy!

Pro naše věrné zákazníky jsme od 1.12.2017 spustili nový věrnostní program. Staňte se členem Efekt Klubu a využívejte jeho výhod na maximum. Každý nákup se počítá.