QE75QN95C QLED SMART 4K UHD TV SAMSUNG
  • EAN: 8806094892970
  • Výrobní číslo: QE75QN95C
  • Katalogové číslo: 35057887
  • Výrobce: SAMSUNG
Televize, audio, video
Kategorie
Výrobce
Energetická třída
F
Neo QLED SMART televize
SAMSUNG QE75QN95C Silver
Operační systém Tizen
Úhlopříčka 75" (189cm)
Rozlišení 4K (3 840 x 2 160 px)
Mini LED podsvícení (14bit HDR mapping)
Kvalita obrazu
Quantum Matrix Technology
Neural Quantum Processor 4K - 20 umělých inteligencí
Ultraširoké pozorovací úhly
Antireflexní vrstva
100% objem barev
PANTONE certifikace barev
Neo Quantum HDR + (HDR10+ Adaptive/HLG)
Adaptivní obraz
Shape adaptive light control
Vylepšení hloubky obrazu
Auto HDR Remastering
Motion Xcelerator Turbo Pro
PQI 4700 (picture quality index)
Chytrá kalibrace obrazu Pro (SmartThings)
Režim šetrný pro oči
Herní aplikace
Xbox/Nvidia GeForce Now
Auto Game Mode - FreeSync Premium Pro
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Game Bar 3.0
Ultraširoký herní režim 32:9
4K 144Hz VRR (z HDMI)
TV tuner
Tuner DVB-T2/C/S2
Kodek HEVC (H.265)
Konektivita
Wi-Fi 5
1x LAN
4× HDMI 2.1
3x USB 2.0
CI slot (CI+ 1.4)
Bluetooth 5.2
Optický výstup
Funkce
HbbTV 2.0.3
Operátorské aplikace - O2 TV/T Mobile
Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Disney +/Prime Video/SkyShowtime
Skylink/Sledovani.TV/Lepší.TV
Spotify/iTunes TV/Airplay
SmartThings - IOT chytrá domácnost /podpora Zigbee/Matter/Thread
Multiview - rozdělení obrazovky na 2 části
Google Meet - videohovory
PC on TV - propojení počítače s TV
Hlasové ovládání (AJ)
Magenta TV (CZ) a Magio GO
Zvuk
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
Hudební výkon 70 W