K VESTAVNÝM TROUBÁM ZNAČKY MORA 6 KG MOUKY BABIČČINA VOLBA NA PEČENÍ ZDARMA

Montáž, servis TV, Satelitů a antén

Montáž, servis TV, Satelitů a antén

Hledáte zavedený spolehlivý servis televizí, satelitů a antén v Klatovech a okolí? Jste na správné adrese! Za dobu více než 20leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti montáže a servisu spotřební elektroniky. Elektro Efekt není zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky. Na námi prodávané televize, satelity a antény zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Montáže antén a satelitů

Provádíme montáže antén a satelitů v Klatovech a okolí.

Provádíme montáže a opravy satelitních a televizních antén včetně rekonstrukce a výstavby společných televizních antén (STA), rozvody televizního signálu a další...

Prodej a montáž satelitních antén

Satelitní televize je v současné době jeden z nejkvalitnějších zdrojů digitálního televizního vysílání. Nabízí špičkovou HD kvalitu obrazu a velkou programovou nabídku několika operátorů.
Se satelitním kompletem můžete získat na stovky televizních a rozhlasových stanic všech žánrů.

Montáží antén a satelitů se zabýváme od roku 1991 ! Jsme TOP partner satelitního operátora  Skylink. Nabízíme zřízení jejich služby a předplatné placených programů.
Na našich prodejnách si může ihned aktivovat placené programy Skylink, zaplatit servisní poplatek a další služby. Poradíme vám s výběrem satelitního kompletu a zajistíme jeho montáž.

Provádíme:

 - prodej a montáž satelitních kompletů
 - prodej služeb Skylink
 - opravy a směrování satelitních antén
 - satelitní rozvody pro bytové domy - STA
 - přeladění satelitních přijímačů, změna sw


Prodej, montáže a opravy televizních antén

Provádíme prodej a montáž televizních antén pro DVB-T příjem. Zajistíme rozvod televizního signálu jak pro rodinný dům tak pro bytový dům s desítkami nájemníků ! Zajistíme komplexní dodávku od kabeláže po výstavbu stožáru. Provedeme i rekonstrukci a modernizaci stávajících anténních rozvodů.

Provádíme:

 - prodej a montáž DVB-T antén na rodinný dům
 - anténní rozvody pro bytové domy - STA
 - antény pro hotely, restaurace a penziony
 - výstavby anténních stožárů
 - opravy stávajících anténních systémů
 - měření TV signálu

 + 420 602 439 816