POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ - SLEVY PLATNÉ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Klimatizace a tepelná čerpadla

Klimatizace a tepelná čerpadla

Hledáte zavedený a spolehlivý servis klimatizací v Klatovech a okolí? Jste na správné adrese! Za dobu více než 20leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti montáže a servisu klimatizací, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů. Elektro Efekt není zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky. Chcete pomoci s výběrem, nákupem, instalací, montáží anebo servisem klimatizace? 

Naše firma navázala spolupráci s firmou RETRA GROUP v.o.s. na montáž klimatizací a tepelných čerpadel s vyřízením státních dotací ve výši 80 000 Kč až 180 000 Kč.

Montáž klimatizace a tepelného čerpadla. Bojíte se pořídit si klimatizaci či tepelné čerpadlo kvůli složité montáži, zásahu do budovy nebo myslíte, že nemáte kam umístit venkovní jednotku? Nemusíte. Montáž klimatizace  a tepelného čerpadla vám zajistíme, máme mnohaleté zkušenosti s montážemi klimatizací i s jejím prodejem. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. 

 +420 602 439 816