75QNED86A6A QNED evo TV LG
  • EAN: 8806096362006
  • Výrobní číslo: 75QNED86A6A
  • Katalogové číslo: 35062109
  • Výrobce: LG
Televize, audio, video
Výrobce
QNED televize
LG 75QNED86A6A QNED evo TV
Smart TV
Typ obrazovky: QNED
Energetická třída: D
Energetická třída HDR: G
Modelový rok: 2025
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Kvalita obrazu: DOLBY VISION, HDR10, HLG, Lokální stmívání, UHD UPSCALER
Operační systém: WebOS
Úhlopříčka v palcích: 75"
Úhlopříčka: 189 cm
Úhlopříčka v palcích/cm: 75"/189 cm
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Počet HDMI: 4
Počet USB: 2
LED podsvícení: EDGE
Spotřeba energie/1000hSDR: 83
Spotřeba energie/1000h HDR: 182
TV tunery: DVB-T2 HEVC / DVB-C / DVB-S2
Tuner pozemní TV (DVB-T): DVB-T2 HEVC
Tuner kabelové TV (DVB-C): DVB-C
Satelitní tuner (DVB-S): DVB-S2
Přehrává z USB: Foto, Hudba, Video
Záznam TV vysílání na USB
Konektory: HDMI, USB, RJ45
WiFi: Integrovaná
Ethernet (LAN)
EKO senzor
Časovač vypnutí
DLNA
CI slot
HbbTV (červené tlačítko)
SPDIF
Obraz v obrazu (PIP)
Bluetooth připojení sluchátek
Vlastní hlasitost sluchátek
Komunikace: Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast, Chromecast, Apple Airplay 2
Další funkce: Skylink Fast Scan, Calman, Filmmaker mode
Herní funkce: 144Hz Game Accelerator, AMD FreeSync Premium, Game mode, Game bar, VRR, Auto Game Mode (ALLM), HGiG, XBOX Game App
Speciální funkce: QNED evo TV, procesor α8 AI, rozšířený rozsah barev Dynamic QNED Color, Dolby Vision, obnovovací frekvence v herním režimu až 144Hz, zvuk α8 AI Sound PRO