pro zasílání zásilek na adresu nyní využíváme přepravní společnost GLS místo České Pošty

YKB 3700CZ Klávesnice herní ROGUE YENKEE

  • EAN: 8590669329885
  • Výrobní číslo: YKB 3700CZ ROGUE
  • Katalogové číslo: 45019492
  • Výrobce: YENKEE
Výrobce
Mechanická klávesnice
Yenkee YKB 3700CZ ROGUE

Bezdrátová i drátová
Pro hraní her i psaní
Pohodlná a praktická

Velmi štíhlé tělo v kombinaci s nízkým profilem kláves dělají z klávesnice skvělou volbu nejen pro pohodlnou práci, ale i dlouhé herní nasazení. Kompaktní layout zachoval veškeré důležité funkce klávesnice, ale zároveň vám ušetří spoustu drahocenného místa na manipulaci s myší. Do odolné kovové základny klávesnice byly pečlivě vybrány bleskurychlé mechanické spínače s taktilní hmatovou odezvou. Spínače Gateron Brown Low Profile tak uživateli dají maximální jistotu stisku a eliminují většinu chyb nejen při psaní.

I přes zvolené materiály je klávesnice překvapivě lehká a i díky malé velikosti se z ní hravě stane váš každodenní společník prakticky kdekoliv. Zvolený font klávesnice se pozitivně podepisuje na velmi jednoduchém rozeznání jednotlivých tlačítek a za podpory bohatého RGB podsvícení rovněž stylově doplní váš herní setup v podobě nejoblíbenější barvy podsvícení. Bohatá konektivita s podporou chytrých stavových indikací zahrnuje stále oblíbenější bluetooth mód až pro 3 zařízení zároveň.

V balení přiložený USB přijímač velmi spolehlivě klávesnici připojí k vašemu počítači, a to s prakticky okamžitou odezvou. Samozřejmostí pak je možnost připojení kabelem s USB-C koncovkou, který zde taktéž slouží pro rychlé dobití baterie. Na své si zde přijdou jak uživatelé operačního systému Windows, tak i zařízení s MacOS.

Dedikovaný přepínač primárních funkčních map uživateli umožňují aktivně volit mezi rozložením kláves na oba zmíněné OS s podporou oblíbených klávesových zkratek, pro které zde slouží klávesa FN. Pro ještě větší efektivitu používání jsme pro vás ke klávesnici připravili schopný program, prostřednictvím kterého lze klávesnici přizpůsobit přesně vašim potřebám. Naleznete zde vše od individuálního nastavení kláves přes komplexní makra až po různorodé možnosti v oblasti podsvícení. S podporou mnoha profilů, mezi kterými následně postačí jednoduše přepínat dle potřeby.

Při používání periferie vás doprovází i mnoho užitečných zkratek, které jsou jak estetického, tak multimediálního a používání ulehčujícího rázu. Veškeré funkce jsou detailně popsány v manuálu klávesnice.

Připojení: Bluetooth 5.0 / 2.4G / drátové
Konektor: USB TYP C
Typ spínače: Nízkoprofilový Gateron Brown
Provedení spínače: Dotykový
Ovládací síla spínače: 55 ±15 gf
Celková dráha spínače: 2,75 ±0,25 mm
Aktivace spínače: 1,5 ±0,5 mm
Životnost spínače: 60000000 úhozů
Klávesy: 85
Anti Ghosting: N-Key Rollover
Barva podsvícení: Full RGB 16,8 mil. barev
Jmenovitý vstup: : 5 V DC / max. 350 mA (USB C)
Max. výkon vysílače při frekvenci 2,4 GHz – 2,4835 GHz: 3,2 mW
Vestavěná baterie: 2000 mAh (Lithiová)
Doba provozu: až 160 h (úsporný režim)
Doba nabíjení: 3–5 h
Rozměry: 309 × 119 × 24,5 mm
Délka kabelu: 1,5 m (vyměnitelný typu C – součást příslušenství)
Materiál: ABS/hliník/jiný
Hmotnost klávesnice: 435 g