Sleva 8%

SWITCH Mario vs. Donkey Kong NINTENDO

  • EAN: 45496511524
  • Výrobní číslo: Mario vs. Donkey Kong
  • Katalogové číslo: 44000227
  • Výrobce: NINTENDO
Výrobce
Hra pro Nintendo Switch
Mario vs. Donkey Kong

Hračky se vrací do města!
Dávná rivalita s datem vzniku na konzoli Game Boy Advance zažije svůj návrat v Mario vs. Donkey Kong pro Nintendo Switch. Nyní i s vylepšenou grafiku vás čeká řešení hádanek všeho druhu stejně jako test vašich plošinovkových schopností. Cíl bude jediný – zachránit všechny Mini-Maria!

Vemte si od Donkey Konga zpět všechny Mini-Maria!
Donkey Kong chce získat novou a velmi žádanou hračku Mini-Maria, nicméně ty již byly rozebrané do posledního kusu. Z toho důvodu se vloupá do továrny, kde se tyto hračky vyrábějí a spoustu z nich ukradne. Do celé situace se tak musí vložit Mario a všechny Mini-Maria získat zpět.

Váš mozek dostanete zabrat během řešení hádanek a plošinovkování
Na Maria čekají úrovně plné hádanek. Postupujte jednu po druhé a získávejte klíče nutné k odemčení dveří, za nimiž jsou oni Mini-Mariové.
Prozkoumávejte pečlivě své okolí, s pomocí svého důvtipu zjistěte co nejvíce o nejlepší cestě a ukažte, kdo má pod čepicí a dokáže nejlépe překonat plošinovkové překážky. Ukradené hračky vám poděkují!

Ve dvou se to lépe táhne
Podejte ovladač dalšímu hráči a užijte si hraní v lokální kooperaci. Pomoc dalšího parťáka vám bezpochyby pomůže v těch nejtěžších úrovních!