10% SLEVA NA KUCHYŇSKÉ ROBOTY PO ZADÁNÍ SLEVOVÉHO KÓDU ROBOT10

Sleva 30%

Soundbar JVC TH-E741B, 2.1

  • EAN: 4975769470417
  • Výrobní číslo: JVCTHE741B
  • Katalogové číslo: 1643339
  • Výrobce: JVC
Výrobce

Celkový výkon RMS (W): 280
Konfigurace reprosoustavy: 2.1
Subwoofer: bezdrátový
Zvuk: Dolby Atmos
Dolby Atmos: ano
Bezdrátové připojení: Bluetooth
Drátové připojení: digitální optické; HDMI; HDMI eARC; konektor Jack 3,5 mm; USB
Přehrávané formáty: MP3
Přehrávané audio formáty: MP3
Smart funkce: NE
Umělá inteligence: NE
Specifické funkce: HDMI eARC / CEC
HDMI 2.1: 3
Počet USB: 1
USB 2.0: 1
Soundbar (Š × V × H) (cm): 86,9 x 7,4 x 10,5
Subwoofer (Š × V × H) (cm): 17 x 34,5 x 31,3
Standardně dodávané příslušenství: baterie pro dálkový ovladač; dálkový ovladač; HDMI kabel; nástěnný držák – sada pro montáž na stěnu; návod / rychlý návod; RCA kabel; síťový kabel
Označení BT připojení: TH-E741B
Rozměr (cm) (cm): 87

Provedení výrobku: černá barva

<h3>Ideální pro televizory JVC</h3><p>Pokud chcete povýšit zvuk z televizoru na nadprůměrnou úroveň, je vhodné jej doplnit externím reproduktorem. Nejlepší volbou pro vylepšení zvukové reprodukce televizoru je jednoznačně soundbar značky JVC.
&nbsp;
Soundbar JVC TH-E741 s <strong>2.1. kanálovým zvukem</strong> a <strong>bezdrátovým subwooferem </strong>představuje ideální doplněk k televizoru pro všechny, kteří si chtějí vychutnat filmové zážitky jako v kině nebo poslouchat oblíbenou hudbu v pohodlí svého obývacího pokoje. Dokonalý zvukový prožitek ještě umocňují <strong>vestavěné ekvalizéry</strong>, které upravují nastavení dle žánru – film, hudba, sport, mluvené slovo. Samozřejmostí je také možnost <strong>uživatelského nastavení </strong>vyvážení výšek a basů dle Vaší preference.</p><h3>Dokonalý prožitek z filmu</h3><p>Soundbar JVC TH-E741&nbsp;zaujme především využitím <strong>2.1 kanálového zvuku </strong>a celkovým <strong>výkonem 280 W</strong>. V podélném rozložení přístroje jsou uloženy&nbsp;<strong>4 reproduktory </strong>–&nbsp;dva pro <strong>levý </strong>a dva pro&nbsp;<strong>pravý </strong>kanál. Tento systém přispívá&nbsp;především pro lepší zážitek sledování filmů.
<h3>Užijte si dunivé basy</h3><p>Nepostradatelnou součástí každé hudební nebo filmové produkce jsou nízké tóny neboli basy. O jejich výrazné podání se stará <strong>bezdrátový subwoofer</strong> s výrazným <strong>bass reflexem</strong>. Subwoofer se <strong>automaticky páruje</strong> se soundbarem po jeho zapnutí. Odpadá tak nutnost kabelového propojení obou přístrojů.</p><h3>Doma jako v kině </h3><p>Kombinace televizoru a soundbaru JVC TH-E741 Vás okamžitě vtáhne do filmového děje stejně, jako při návštěvě kina. A to díky technologii <strong>Dolby Atmos</strong>, která převádí zvukový signál z televizoru do <strong>prostorového zvuku</strong>. Navíc bez nutnosti použití dalších reproduktorů, jako je nutné u systémů složitějších domácích audiosystémů. Vy si tak můžete v pohodlí obývacího pokoje užít prostorové zvukové efekty jako v kině.
</p><h3>Film, hudba, mluvené slovo…</h3><p>Soundbar JVC TH-E741 umožňuje široké spektrum jeho využití. To je dáno zejména možnostmi <strong>audio vstupů</strong>. Nejdůležitějším z nich je <strong>HDMI vstup s funkci eARC</strong> (Enhanced&nbsp;Audio Return Channel). Pro přenos zvuku v nejvyšší kvalitě, včetně využití funkce Dolby Atmos, doporučujeme propojit televizor se soundbarem právě HDMI kabelem. Díky funkci<strong> HDMI CEC</strong> se navíc soundbar zapne/vypne zároveň s televizorem a bude ho možné ovládat dálkovým ovladačem od televizoru.

Vhodným propojením soundbaru s televizorem je také optický audio kabel, prostřednictvím <strong>optického vstupu</strong>.

Hudební obsah můžete pohodlně streamovat do soundbaru i přes <strong>Bluetooth</strong>, např. ze svého mobilního zařízení. Soundbar podporuje jeho verzi <strong>5.1</strong> s podporou profilů <strong>A2DP</strong>, <strong>AVRCP</strong>.

Příjemným benefitem je také podpora přehrávání MP3 souborů z <strong>externích USB disků</strong> – do velikosti 32 GB; nebo možnost využití <strong>AUX in</strong> vstupu.

Přepínat mezi zdroji zvuku (HDMI, Bluetooth, atd.) lze pohodlně prostřednictvím <strong>dálkového ovladače</strong> nebo i tlačítky na boku soundbaru.

Součástí balení soundbaru je i <strong>montážní sada</strong> pro bezpečné upevnění soundbaru na stěnu, dále <strong>HDMI kabel</strong> a <strong>LINE-IN</strong> kabel.
</p><p></p>


<p><strong>Funkce </strong></p><ul><li><strong>2.1 kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem</strong></li><li>Prostorový zvuk <strong>Dolby Atmos</strong></li><li>Celkový výkon <strong>280 W</strong> (RMS)</li><li>Podpora HDMI eARC / CEC</li><li>Bezdrátové Bluetooth streamování</li><li>USB vstup</li><li>Podpora formátu MP3</li><li>Ekvalizéry</li><li>Držák pro montáž na stěnu </li><li>Dálkový ovladač</li></ul><p><strong>Specifikace&nbsp;</strong></p><p>Bluetooth&nbsp;V 5.1&nbsp;– podpora profilů A2DP, AVRCP&nbsp;
Soundbar: Frekvenční rozsah 120 Hz – 20 kHz, Výkon 120 W
Subwoofer: Frekvenční rozsah&nbsp;40 Hz – 120 Hz, Výkon&nbsp;160 W&nbsp;&nbsp;
USB vstup (max. 32 GB)
Šířka&nbsp;87 cm
Napájení ze sítě </p><p><strong>Konektory a vstupy&nbsp;</strong></p><p>1x HDMI eARC vstup (v. 2.1)
2x HDMI vstup
Optický audio vstup
Koaxiální audio vstup
USB vstup
AUX in vstup</p><p><strong>Obsah balení</strong></p><p>Montážní sada na stěnu
HDMI kabel
LINE-IN kabel</p>


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 7.570
Výška (cm): 34.50
Šířka (cm): 87.00
Hloubka (cm): 44.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 9.640
Výška (cm): 46.00
Šířka (cm): 98.00
Hloubka (cm): 20.50
EAN: 4975769470417

Záruční doba: 24 měsíců

Soundbar 2.1 kanálový zvuk, výkon 280 W, bezdrátový subwoofer, Dolby Atmos, HDMI eARC/CEC, Bluetooth, USB (MP3), optický vstup, dálkový ovladač, ekvalizéry