Sleva 31%

Robotický vysavač ETA Navaggio 2228 90000, černý

  • EAN: 8590393303724
  • Výrobní číslo: ETA222890000
  • Katalogové číslo: 1608644
  • Výrobce: ETA
Výrobce

Virtuální zeď: ano, v mobilní aplikaci Zdroj energie: aku (Li-ion) Hlučnost (dB): 72 Mopování: ANO Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.3 Mobilní aplikace: ANO Použití: robotický vysavač s mopem Doba provozu na jedno nabití až (min.): 120 Výška (cm): 9.4 Druh podlahy: na koberce; na tvrdé podlahy Plánování úklidu: ANO Rozeznávání překážek: bezdotykové Typ navigace: laserová navigace Barva: černá

Jděte na úklid chytře

Výkonný a inteligentní robotický vysavač ETA Navaggio 2 v 1 se o úklid domácnosti postará za vás. ETA Navaggio podlahu nejen vysaje, ale zároveň i vytře. Oblasti úklidu můžete vysavači pohodlně určit v aplikaci ETA Navaggio, ve které naleznete spoustu dalších funkcí a možností vysavače.

Vysoký výkon vysavače ETA Navaggio zajišťuje digitální motor s extra dlouhou životností. Kromě motoru se uvnitř schovává i kvalitní Li-Ion akumulátor s kapacitou 3 200 mAh, díky kterému vysavač vydrží až 120 minut! Pokud robot úklid přece jen nestihne, sám se před vybitím vrátí do nabíjecí stanice a po nabití bude opět pokračovat tam, kde skončil. Nabíjení vysavače trvá 3-4 hodiny.

Vysoký sací výkon je doprovázen kvalitním HEPA filtrem, který zabrání úniku do ovzduší i těm nejmenším částečkám. To potěší nejen alergiky, ale také všechny domácnosti s domácími mazlíčky.

ETA Navaggio se neztratí

Díky inteligentní laserové navigaci zmapuje vysavač ETA Navaggio celou místnost a úklid je tak rychlejší a důkladnější než u předchozích typů navigace. Pamatuje si uklizená místa a vy si tak můžete být jistí, že žádné nevynechá.

Vysavač je opatřen bezdotykovým ANTI-COLLISION systémem, který monitoruje překážky a zajišťuje šetrný pohyb v místnosti. Inteligentní senzory SMART TECHNOLOGY zase chrání robot před nepříjemným pádem ze schodů. V aplikaci ETA Navaggio jej můžete usměrnit podle vašeho gusta a definovat mu konkrétní zakázané zóny, kam jednoduše nesmí.

Budete si rozumět

Pro lepší komunikaci je ETA Navaggio vybaven hlasovým doprovodem. Můžete si zvolit, zda spolu chcete mluvit česky či anglicky. V obou případech si ale budete rozumět.

Špína nemá šanci

Robotický vysavač se nezalekne žádné úklidové výzvy. Hybridní kartáč, který je tvořen kombinací lamel a štětin, je vhodný pro všechny druhy podlah. Účinně a šetrně se tak postará o dlažbu, parkety i linoleum. Hravě si poradí i s koberci s výškou vlasu do 1 cm. Boční kartáčky zase účinně vymetou nečistoty a prach podél stěn. ETA Navaggio se tak postará o opravdu důkladný úklid.

Vysátou podlahu ETA Navaggio na závěr i vytře. Po nasazení mopovacího nástavce a nádržky na vodu o objemu 180 ml dodá robot vaší podlaze zasloužený lesk. V aplikaci si díky funkci elektronického mopování můžete přizpůsobit intenzitu zvlhčování danému povrchu nebo znečištění.

Díky své kompaktní výšce 9,4 cm zvládne uklidit i pod nižším nábytkem a vejde se do každé mezery. Na podlaze jej drží odolná kolečka s pohonem, která velmi dobře překonávají nerovnosti. Problém mu tak nedělají ani přechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm

Vícepatrové mapování prostoru

Robotický vysavač ETA Navaggio s laserovou navigací se u vás perfektně vyzná. Funkce vícepatrového mapování mu umožňuje zapamatovat si až 5 map a je tak ideálním řešením pro patrové domy.

Mapu si vysavač dokáže vytvořit i bez dlouhého prvotního uklízení. Stačí mu místnosti pouze naskenovat a mapy máte přehledně uložené v telefonu. V každém patře mu můžete vytvořit nové zakázané zóny, kterým se má vyhnout i nastavit různé režimy úklidu.

Chytrá aplikace pro inteligentní úklid

Povyšte uklízení na novou úroveň. ETA Navaggio zvládne až 6 režimů úklidu! Bez aplikace je k dispozici pouze automatický režim, ve kterém vysavač systematicky uklidí celý prostor a následně vyhledá nabíjecí stanici. Pokud se vysavač stihne vybít ještě před dokončením úklidu, sám si včas vyhledá nabíjecí stanici a po nabití bude pokračovat tam, kde skončil.

S chytrou aplikací můžete nejen vysavač ovládat pohodlně pomocí vašeho mobilního telefonu, ale navíc rozšiřuje jeho použití o několik funkcí. Mobilní telefon s vysavačem komunikuje prostřednictvím vaší domácí Wi-Fi sítě. Celá aplikace je navíc v češtině, budete si tak skvěle rozumět. S chytrou aplikací bude úklid hračka!

V aplikaci je vám k dispozici již zmíněná funkce mopování. Zde si můžete navolit intenzitu mopování mezi třemi úrovněmi – nízkou, střední a vysokou.

Jistě oceníte i funkci úklidu podél stěn, kdy vysavač pomocí bočních kartáčů najde všechny zapomenuté chuchvalce prachu.

Lokální úklid využijete při nehodách s rozsypanou kávou či rýží. ETA Navaggio uklidí pouze konkrétní místo, například drobečky pod stolem po vydatném obědě.

Pokud chcete uklidit pouze jednu místnost, využijte zónový úklid. V aplikaci si vyberete ložnici či dětský pokoj a zbytek již nechte na robotu. Jelikož se u vás perfektně vyzná, můžete si být jistí, že uklidí pouze tam, kde chcete.

Důkladný úklid se jistě bude hodit po náročné oslavě nebo před příchodem návštěvy. V tomto režimu ETA Navaggio uklidí byt či dům hned dvakrát.

Kompatibilita

- Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sítí - Operační systémy Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší - Aplikace ETA Navaggio zdarma ke stáhnutí z Google Play nebo App Store

 

Robotický vysavač 2 v 1 se smart aplikací

Hlavní benefity vysavače: * Dokonalá orientace v prostoru díky laserovému navádění - laserový senzor skenuje místnost v 360° * Pohodlné ovládání pomocí smart aplikace ETA NAVAGGIO přímo z mobilního telefonu nebo tabletu * Aplikace je ZDARMA ke stažení v českém jazyce na Apple Store (pro operační systém IOS) nebo Google Play (pro operační systém Android) * Vícepatrové mapování - umožňuje uložení více map, ideální řešení pro vícepatrové domy * Podpora 5 i 2,4 GHz WIFI sítí * HYBRIDNÍ KARTÁČ – kombinace lamel a štětin, vhodný na koberce i tvrdé podlahy včetně mopování * ELEKTRONICKÉ MOPOVÁNÍ - intenzitu vlhčení lze dle potřeby elektronicky regulovat přímo v aplikaci * Kvalitní filtrace pomocí HEPA filtru * DIGITAL Motor - zajišťující vysoký výkon a extra dlouhou životnost * Vysává i mopuje v jednom kroku * ANTI-COLLISION SYSTEM - senzory pro bezdotykové rozpoznání překážek a šetrný pohyb v místnosti * SMART TECHNOLOGY - inteligentní senzory chrání robot proti pádu ze schodů * Kvalitní filtrace pomocí HEPA filtru * Výkonný Li-Ion akumulátor 3200 mAh s výdrží až 120 minut * Doba nabíjení cca 3-4 hod.

Smart aplikace ETA NAVAGGIO  - Inteligentní plánování úklidu - možnost nastavení jednotlivých dnů, hodin i s možností nastavení jednotlivých místností  - Automatické rozdělení místností po získání mapy s možností následné editace  - Vymezení zakázaných zón (až 10) a zón pro aktuální zónový úklid (až 10)  - Vytvoření až 5 map vysávaných prostorů  - V případě spojení aplikace s internetovou sítí lze vysavač vzdáleně ovládat i pokud jste mimo vaši domácnost  - Sledování aktuálního stavu a pohybu vysavače; včetně historie  - Vysavač lze ovládat z více uživatelských účtů  - Volba režimu úklidu: automatický, zónový, úklid místností, lokální, dvojnásobný  - Upozornění na nutnost údržby jednotlivých částí vysavače  - Umožňuje i manuální navádění vysavače  - Funkce NERUŠIT v nastavitelnou denní dobu  - Nastavení sacího výkonu a intenzity mopování - 3 úrovně

Další specifikace vysavače: * Spojení vysavače a aplikace prostřednictvím WiFi sítě  * Objem zásobníku na nečistoty 300 ml, objem nádržky na vodu 180 ml * Postranní kartáček zaručí čistotu v rozích a podél stěn * Automatický návrat do nabíjecí stanice a nabití akumulátoru * Vhodný pro úklid všech typů tvrdých podlah a koberců s výškou vlasu do 1 cm * Lehce přejíždí přechodové lišty a prahy do 1,5 cm * Výška vysavače 9,4 cm umožňuje vysávání i pod nábytkem * Kompatibilní s Android 6.0 (a novější); iPhone4S a iOS 11.0 (a novější) * Deklarovaná hladina akustického výkonu 72 dB(A) re 1pW

Příslušenství součástí balení:  - Nabíjecí stanice  - Napájecí adaptér  - 2x náhradní postranní kartáček  - Nástavec na mopování  - 1x mopovací textilie  - 1x nástroj na čištění

Dokoupitelné příslušenství: Hlavní kartáč ETA222800150 Postranní kartáček ETA222800260 HEPA filtr ETA222800240 Mopovací textílie ETA222800250 Nabíjecí stanice ETA222800230 Napájecí adaptér ETA222800220

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 4.420 Výška (cm): 9.50 Šířka (cm): 35.00 Hloubka (cm): 35.00

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 6.200 Výška (cm): 42.00 Šířka (cm): 54.00 Hloubka (cm): 13.50 EAN: 8590393303724

Záruční doba: 24 měsíců

Výkonný robotický vysavač 2 v 1 s mopováním, digitálním motorem a laserovou navigací. Možnost uložení více map, výdrž vysavače až 120 minut.