Při zadání kódu PREMIUM v kategorii produktů Philco Premium sleva 10% na všechny produkty v této kategorii (platí do konce února).

PS4 - Diablo IV BLIZZARD

  • EAN: 5030917298196
  • Výrobní číslo: Diablo IV pro PS4
  • Katalogové číslo: 44000042
  • Výrobce: BLIZZARD
Hra pro PlayStatin 4
Blizzard Diablo IV

Série Diablo
Vývojář Blizzard Entertainment
Žánry Hack and slash, Adventura, RPG
Režim Videohra pro více hráčů
Věk PEGI 18

PEKLO VÍTÁ VŠECHNY
Diablo IV je dokonalý zážitek z akčního RPG s nekonečným množstvím zla, které je třeba zničit, nesčetnými schopnostmi, které je třeba ovládnout, nočními můrami a legendární kořistí. Vydejte se do kampaně sólo nebo s přáteli, skrze nádherně temné prostředí, nebo prozkoumejte sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech a obchodovat, spojit se v týmu a bojovat proti světovým bossům, nebo sestoupit do PVP zón a otestovat své schopnosti proti ostatním hráčům.

HRDINOVÉ SVATYNĚ
Vytvořte si a upravujte svou postavu, abyste mohli bojovat dál proti nevýslovným hrůzám, které sužují tuto zemi. Vyberte si jednu z pěti tříd, objevujte a experimentujte s rozsáhlou škálou mocného vybavení a pečlivě vybírejte své talenty a schopnosti, abyste se stali nezlomnými tváří v tvář temnotě. Ale vybírejte moudře, závisí na tom váš svět.

PROZKOUMEJ SVATYNI
Prozkoumejte Sanctuary – Objevujte svět Sanctuary a bojujte v jeho rozlehlých krajinách. Připojte se k ostatním dobrodruhům, dobývejte obléhaná města, nořte se do zkorumpovaných kobek a odhalujte ztracená tajemství v boji za osud světa.

SEZNAMTE SE SE SVÝM STVOŘITELEM
Lilith se vrátila do Svatyně, vyvolaná temným rituálem po dlouhých eónech ve vyhnanství. Její návrat zahajuje věk temnoty a utrpení.