nahrávám

O firmě

Firma Elektro Efekt s.r.o. je obchod - servis - montáž a působí v tomto téměř 20 let. Za dobu své působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti v oboru a mnoho spokojených zákazníků v české republice i v zahraničí. Účelem je propojení prodeje co nejširšího sortimentu elektro s poskytnutím velmi profesionálních služeb a s maximální rychlostí ke spokojenosti zákazníka.

Virtuální prohlídka

Zákazníkem vybrané zboží zavezeme na místo určení, provedeme jeho instalaci, předvedeme a seznámíme s obsluhou výrobku. Na přání zákazníka provedeme úpravy rozvodů elektřiny, anténních, satelitních i internetových rozvodů, slaboproudu a veškerých dalších instalací včetně jejich revizí.

Náš bohatý sortiment prezentují pracovníci s odbornými znalostmi a objednané služby provádějí profesionálně vyškolení a odborně vybavení technici.

Neocenitelnou výhodou je rovněž provoz vlastního servisního a technického oddělení s nabídkou širokého sortimentu služeb od klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky, antén, satelitů, elektroinstalací, hromosvodů, regulací, zabezpečovacích a kamerových systémů až po revize.

Zákaznický servis na prodejně je 7 dní v týdnu pondělí až sobota od 8:30 do 18:00 hod, neděle od 10.00 do 18.00 hod. Doladění receiverů, zapůjčení náhradních receiverů, servis a správa dekódovacích karet, doladění set top boxů, seřízení LED televizorů.

Zákazníci, kteří mají zájem o elektroniku a spotřebiče TOP řad, mají možnost si v našem showroomu v 1. patře nechat tyto výrobky předvést, při kávě shlédnout LCD, ochutnat steak z grilu nebo vypít čerstvou ovocnou šťávu.

Věříme, že se stanete naším spokojeným zákazníkem.

Videoprohlídka

Fotogalerie