DOPRAVA pro PSČ 339 01 při nákupu nad 1.000 Kč ZDARMA

Poznejte všechny výhody kolekce ke 125. výročí Miele a pořiďte si nový, kvalitní a praktický spotřebič do vaší domácnosti.

Poznejte všechny výhody kolekce ke 125. výročí Miele a pořiďte si nový, kvalitní a praktický spotřebič do vaší domácnosti.

Kuchyňské spotřebiče si můžete zakoupit či objednat v naší kamenné prodejně v Klatovech, Sportovní 783. 

Své 125. výročí, které připadá na rok 2024, značka Miele slaví svou bohatou historii a tradici v oblasti výroby prémiových domácích a profesionálních spotřebičů. 

Miele je synonymem prémiové kvality a vyjímečné péče o zákazníky, přičemž si klade za cíl neustále překonávat očekávání svých zákazníků podle hesla „Immer Besser“ – „Vždy lepší“. Toto motto odráží nejen snahu o neustálé vylepšování produktů a služeb, ale také závazek k usnadnění každodenního života a přinášení radosti z používání jejich spotřebičů.

Lidé z Miele stále pracují na lepších funkcích a technologiích. Ty pak do běžného života přináší větší komfort a pohodlí spokojených zákazníků. Maximální důraz se klade na šetrnost k životnímu prostředí a precizní zpracování.

V rámci oslav svého 125letého výročí si značka Miele připravila pro své zákazníky mnoho speciálních produktů, které za atraktivní cenovku přináší mnohem více. Ať už získáte praktické příslušenství jako dárek, nebo nadstandardní služby zdarma.