Výběr neobsahuje žádné články.

Elektro Klatovy

Elektro Efekt Klatovy

"NEJSME NEJLEVNĚJŠÍ, NEJSME NEJDRAŽŠÍ, ALE PATŘÍME K NEJLEPŠÍM OBCHODŮM S ELEKTRONIKOU A VÍNEM"

Hledáte osvědčenou a tradiční kamennou prodejnu elektra v Klatovech? Sháníte e-shop s elektronikou s odběrným místem v Klatovech? Hledáte vinotéku s kvalitním vínem? Chcete si posedět v krásném a moderním vinném sklepě?  Jste na správné adrese!

ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje prodejnu a e-shop se širokou nabídkou moderních a kvalitních spotřebičů, přes PC, mobilní telefony, až po nejnovější TV atd., elektrospotřebiče od prověřených a známých značek např. Electrolux, AEG, Miele, Bosch, ETA,Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a mnoho dalších.
 
Za dobu více než 25leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti elektra a mnoho spokojených zákazníků v České Republice, ale i v zahraničí. Elektro Efekt není ale zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky. Zajišťujeme odborné montáže a servis satelitního a anténního vysílání, klimatizací, tepelných čerpadel, zabezepčovacích a kamerových systémů, elektroinstalací, hromosvodů apod.

Pokud si zakoupíte zboží v našem obchodě - nabízíme záruční a pozáruční servis na tyto kategorie: pračky, myčky nádobí, sušičky, vestavné spotřebiče, televize, kontaktní grily atd.
 
Od roku 2018 Elektro Efekt již není "jen" obchodem ELEKTRO, neboť jsme zde pro Vás otevřeli i vinotéku. Možná se ptáte, proč jsme se rozhodli pro poměrně neobvyklou kombinaci prodeje elektra s vínem?

Vína od českých vinařů dlouhodobě řadíme mezi jedna z nejlepších a oceňujeme kvalitu a chuť, které v sobě přináší. Oblast Moravy jsme vždy vyhledávali i pro příjemnou a srdečnou atmosféru. Jedinou překážku představovala dlouhá cesta za vínem, a proto jsme se rozhodli víno ve spolupráci s vinaři postupně přiblížit k nám. Pořídili jsme penzion na Moravě v oblasti Velkých Pavlovic a jako firma s elektro sortimentem jsme se rozhodli pro zřízení vlastní vinotéky a vinného sklepa s možností pronájmu, či řízených degustací i v Klatovech v západních Čechách.


Pokud si nevíte s nákupem spotřební elektroniky a vína rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Virtuální prohlídka

VYBERTE SI NA WEBU - VYZVEDNĚTE NA PRODEJNĚ
  • vyberete si zboží z pohodlí svého domova v našem e-shopu

  • zarezervujete si jej

  • pokud je skladem na prodejně, můžete si ho po vyzvání ihned vyzvednout

IMAGE:
Nečekejte až našetříte! S našimi splátkovými programy si můžete výrobek pořídit hned. 
Využijte našich splátkových programů. Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat přímo u nás na prodejně. Více informací zde.

Nakupovat na splátky můžete i on-line z pohodlí svého domova...IMAGE: Možnost bezkontaktní platby kartouNa prodejně Elektro Efekt Klatovy vedle OD Kaufland můžete platit bezkontaktně.

Zboží objednané z e-shopu můžete při osobním vyzvednutí na prodejně Elektro Klatovy zaplatit bezkontaktně. Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, KTERÝ SE RÁD VRACÍ JE NÁŠ CÍL...

IMAGE:


Cílem firmy Elektro Efekt Klatovy je  spokojený zákazník, který se rád vrací.

Staňte se jím i Vy!

Pro naše věrné zákazníky jsme od 1.12.2017 spustili nový věrnostní program. Staňte se členem Efekt Klubu a využívejte jeho výhod na maximum. Každý nákup se počítá.
Fotogalerie Elektro Efekt Klatovy

A tak jsme začínali...

Sponzorujeme...