nahrávám

Elektro Klatovy

Elektro Efekt Klatovy

"NEJSME NEJLEVNĚJŠÍ, NEJSME NEJDRAŽŠÍ, ALE PATŘÍME K NEJLEPŠÍM OBCHODŮM S ELEKTRONIKOU"

Hledáte osvědčenou a tradiční kamennou prodejnu elektra v Klatovech? Sháníte e-shop s elektronikou s odběrným místem v Klatovech? Jste na správné adrese! ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje prodejnu se showroomem a také e-shop s bílou technikou, malými domácími spotřebiči, PC, mobily,TV, atd. V naší nabídce naleznete elektrospotřebiče od značek Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a mnoho dalších.
 
Za dobu více než 20leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti elektra a mnoho spokojených zákazníků v České Republice, ale i v zahraničí. Elektro Efekt není ale zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky.

Na námi prodávané pračky, myčky nádobí, sušičky, vestavné spotřebiče, ledničky, televize, kontaktní grily zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme také montáž vzduchotechniky, klimatizací, tepelných čerpadel, zabezpečovacích a kamerových systémů, elektroinstalací, hromosvodů apod.
 
Pokud si nevíte s nákupem spotřební elektroniky rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

VYBERTE SI NA WEBU - VYZVEDNĚTE NA PRODEJNĚ
  • vyberete si zboží z pohodlí svého domova v našem e-shopu

  • zarezervujete si jej

  • pokud je skladem na prodejně, můžete si ho po vyzvání ihned vyzvednout

IMAGE:
Nečekejte až našetříte! S našimi splátkovými programy si můžete výrobek pořídit hned. 
Využijte našich splátkových programů. Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat přímo u nás na prodejně. Více informací zde.

Nakupovat na splátky můžete i on-line z pohodlí svého domova...IMAGE: Možnost bezkontaktní platby kartouNa prodejně Elektro Efekt Klatovy vedle OD Kaufland můžete platit bezkontaktně.

Zboží objednané z e-shopu můžete při osobním vyzvednutí na prodejně Elektro Klatovy zaplatit bezkontaktně. Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, KTERÝ SE RÁD VRACÍ JE NÁŠ CÍL...

IMAGE:


Cílem firmy Elektro Efekt Klatovy je  spokojený zákazník, který se rád vrací.

Staňte se jím i Vy!

Pro naše věrné zákazníky jsme od 1.12.2017 spustili nový věrnostní program. Staňte se členem Efekt Klubu a využívejte jeho výhod na maximum. Každý nákup se počítá.
Fotogalerie Elektro Efekt Klatovy

A tak jsme začínali...

Sponzorujeme...