nahrávám

TV WAR a Óčko Gold – nové programy v nabídce Skylinku

TV WAR a Óčko Gold – nové programy v nabídce Skylinku

TV WAR a Óčko Gold – nové programy v nabídce Skylinku

06.09.2017
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informoval o zařazení nového programu TV WAR a spuštění nekódovaného českého hudebního programu Óčko Gold.

Od 5. 9. 2017 je zákazníkům Skylinku dostupná promo smyčka nového dokumentárního programu – TV WAR, jehož ostrý start je naplánován na 3. 10. 2017.

Jak je patrné z názvu tohoto programu, jedná se o program zaměřený na války a vojenství. Příznivci tohoto žánru se mohou těšit na dokumenty o minulých i současných bitvách a válkách, armádách a všech jejich složkách – letectvu, námořnictvu, pěchotě a speciálních jednotkách, zbraních minulosti, současnosti a budoucnosti, špionáži, české a slovenské armádě, terorismu, konspiračních teoriích, UFO a hrozeb z vesmíru.

Plný název programu je TV WAR svět válek a je to jediná takto specializovaná televize nejen v České republice, ale v celé Evropě! Zákazníkům Skylinku bude tento program dostupný po čtyřiadvacet hodin denně v českém a slovenském jazyce, a to v rámci programového balíčku Smart. Zpočátku však bude v rámci promovysílání dostupná i zákazníkům se základním balíčkem Digital.

Pro příjem programů vysílaných ve formátu MPEG-4, je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY).

Óčko Gold

V minulém týdnu začal na satelitu vysílat také další hudební program Óčko Gold, který se zaměřuje na největší hity od 60. až 90. let a hity první dekády nového století.
Program je nekódovaný, takže je dostupný všem zákazníkům Skylinku.

Potřebujete poradit nebo naladit satelitní receiver? Kontaktujte nás!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Naši technici Vám přístroj do druhého dne naladí.

ELEKTRO EFEKT s.r.o.
Sportovní 783
339 01 Klatovy

Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: eshop@elektroefekt.cz, marketing@elektroefekt.cz