nahrávám

Spolehlivý pomocník do kuchyně? Robot ETA Gratus.

Spolehlivý pomocník do kuchyně? Robot ETA Gratus.

Spolehlivý pomocník do kuchyně? Robot ETA Gratus.

09.09.2017

Spolehlivý pomocník do kuchyně? Robot ETA Gratus. 

Kuchyňské roboty ETA Gratus budou neocenitelným pomocníkem při každodenním vaření a potěší všechny, kdo se rádi baví vařením a zároveň dbají na kvalitu, tradici, funkčnost a eleganci.

IMAGE: Výkonný 1200 W motor se stabilizátorem udržuje nastavené otáčky i při vysokém zatížení. Samozřejmostí je bezpečnostní výklopné rameno, pro snadnou výměnu nástavců. Planetární systém otáčení zaručuje nejlepší možné výsledky. Dlouhou životnost robotů Gratus zajišťují kovové převody.

Roboty Eta Graus Vám pomůžou připravit skoro vše. V kvalitní nerezové míse o objemu 5,5 l připravíte pomocí hnětacího háku a mísící a šlehací metly nejrůznější druhy dortových směsí, kynutých těst, ale také polevy, náplně, krémy nebo třeba bramborovou kaši. Skleněný mixér o objemu 1,4 litru Vám pomůže připravit koktejl nebo krémovou polévku. Díky diskovým struhadlům velmi rychle zpracujete zeleninu, oříšky nebo sýry. S mlýnkem na maso připravíte maso na karbanátky, hamburgery či boloňskou omáčku. Pomocí dalších nástavců můžete vytvářet uzenářské produkty či kouzlit vánoční domácí cukroví. A to vše doplňuje mlýnek na mák. Pokud nepotřebujete mlýnek na mák, bude pro Vás dobrou volbou kuchyňský robot ETA Gratus Max III. Stačí Vám, když za Vás uhněte těsto, vyšlehá šlehačku, nastrouhá nebo rozmixuje například zeleninu? Pak zvolte kuchyňský robot ETA Gratus v základní výbavě.

Zdá se Vám vybavení málo? I pro Vás máme v nabídce další pomocníky ETA Gratus

Jste-li milovníkem čerstvých šťáv, potěší Vás kuchyňský robot Eta Gratus Fresh. Je vybaven speciálním lisem na ovoce, bobuloviny a zeleninu, díky kterému si doma můžete vyrobit džus z rybízu, borůvek, malin nebo okurek a rajčat. Máte-li rádi čerstvou pomerančovou šťávu, i tady si přijdete na své, v balení najdete i citrusovač.IMAGE:

Kuchyňský robot ETA Gratus Maxipasta dokáže ještě víc. S jeho pomocí si můžete vyrábět vlastní těstoviny z domácích surovin. Uhnětete těsto, vyválíte pláty či protlačíte zvolený tvar těstovin a nakonec si pomocí masomlýnku nebo mixéru připravíte chutnou omáčku.

Všechny kuchyňské roboty ETA Gratus mají prodlouženou záruku na motor 10 let. Pro získání 10leté záruky je potřeba robot zaregistrovat zde.

Voňavé, šťavnaté maso a křupavý moučník?

Jednoduše. Zvládnete to i mimo svou moderně vybavenou domácnost. 

Jak?

ETA má řešení, které vám umožní v malých bytových kuchyních, na chalupě nebo na dovolené péct pohodlně bez toho, že by se vám zvýšila spotřeba elektrické energie a hlavně stačí vám jediný spotřebič. Pečenka ETA.IMAGE:

Pracovní nádoba i víko Pečenky je z nepřilnavého materiálu a výjimečný je její praktický hranatý tvar, který oceníte zejména při pečení buchet, o perníku apod. Víko s nerezovou obrubou a ventilačními otvory je vybaveno skleněným průzorem. IMAGE: O bezpečné používání se postará pojistka automatického vypnutí při odejmutí víka. Podstavec je stabilní a tepelně odizolovaná držadla umožňují bezpečnou obsluhu a manipulaci. 

Moderní design Pečenky ETA padne do moderní kuchyně i na chalupu.

Vzpomínáte? Už je to více než 50 let. Nová ETA Pečenka je moderní kvalitní produkt, který zachovává přednosti, které uměly ocenit generace našich babiček i maminek. 

ETA Pečenka má prodlouženou záruku na topné těleso 5 let. Je nutná registrace zde.

14.9.2017 pro Vás budeme pro velký zájem znovu předvádět kuchyňský robot ETA Gratus MAX a Pečenku ETA. Při koupi nového robota z rodiny ETA Gratus nebo Pečenky ETA dostane k nákupu malý dárek.