Klimatizace do bytu, domu nebo kanceláře

Klimatizace do bytu, domu nebo kanceláře

Klimatizace do bytu, domu nebo kanceláře

20.06.2019
S novou klimatizací od Elektro Efektu bude konec nesnesitelnému horku a vlhkému vzduchu za teplých letních dní. Klimatizace je přesně to, co potřebujete.

Nastává konec nesnesitelnému horku a vlhkému vzduchu za teplých letních dní. Klimatizace je přesně to, co potřebujete. Když budete mít dost letních opalovaček, tak budete mít doma perfektní únik před vedrem. Klimatizace jsou nenahraditelné v rychlém a účinném ochlazení místnosti. Dejte si ale pozor na to, aby rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou nepřesáhl 6 stupňů, protože pokud by byla místnost přechlazená, mohlo by to vést k onemocnění.

Klimatizace může mít i pozitivní dopad na vaše zdraví. Místnost, ve které je horko a dusno není pro člověka zrovna ideální. Díky filtrům v klimatizacích se vám vyčistí vzduch od bakterií a nečistot a jelikož nebudete trpět vedrem, tak se vám může zlepšit i kvalita spánku. Méně bakterií budete mít i proto, že se vám díky těmto přístrojům sníží vlhkost vzduchu.

Úprava vzduchu v uzavřených prostorách je velmi důležitá. Výrazně se zlepšují podmínky pro práci, jelikož s rostoucí teplotou produktivita upadá, jelikož jsou pracovníci více unaveni. Klimatizace pomáhá udržet pracovní prostředí takové, aby se v něm dalo optimálně pracovat.

Klimatizace vám dodáme i nainstalujeme do soukromých bytů, ale i firem. Klimatizace serveroven také není žádný problém. Naše firma má s instalací klimatizací 20 letou praxi. Dodáváme klimatizace především prvotřídní značky Daikin, ale i stadardní Sinclair. Po instalaci vám nabízíme také pravidelné čištění a servis klimatizací. Pokud uvažujete o pořízení klimatizace a nejste si jisti, jakou klimatizaci zvolit, rádi vám pomůžeme a uděláme  Vám předběžnou nabídku na míru. Pro veškeré informace ohledně těchto klimatizací nebo v případě zájmu volejte číslo +420 602 439 816 nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!