nahrávám

Bag in box z vinařství Vajbar nově v nabídce naší vinotéky a e-shopu

Bag in box z vinařství Vajbar nově v nabídce naší vinotéky a e-shopu

Bag in box z vinařství Vajbar nově v nabídce naší vinotéky a e-shopu

28.08.2019
Bag in Box je v překladu pytlík v krabici.


Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné.

Důležitý je vždy obsah, na trhu najdete kvalitu různorodou. Vinařství Vajbar přichází se zcela jedinečnou řadou moravských zemských vín z Rakvic, Zaječí, Velkých Pavlovic a okolí, vyráběných v omezených sériích, s akcentem na jejich kvalitu a přírodnost. Zvolili příjemné třílitrové balení, které umožňuje běžné domácí použití. Wine in Box přichází...

Z našeho domácího trhu téměř zmizela kvalitní a cenově dostupná jakostní vína, tedy vína vhodná k běžné konzumaci při posezení s přáteli, při letním grilování či zimním zahřívání u svařeného vína či punče. Stále také zapomínáme na to, že víno smíchané s vodou či sodovkou, tedy vinný střik, je velmi osvěžujícím a navíc zdravým nápojem. Naši sousedé v Rakousku to vědí a vypijí neuvěřitelné množství vína právě takto.

Můžete namítnout, že taková vína nám běžně stáčí či čepují nejen ve vinotékách, ale také v obchodech či dokonce na benzínkách. Ano, čepovaných vín je hodně, ale většina takových vín pochází z dovozu. Vinařství Vajbar Vám garantuje moravský původ hroznů, které sklidí z vlastních a partnerských vinic. Vzhledem k omezenému množství této suroviny, je i nabídka množství Bag in Boxů omezená. 

V nabídce naší vinotéky i e-shopu můžete nově zakoupit i bag in box s hroznovým nebo jablkovým moštem. Mošty jsou na přírodní bázi, konzervované pouze pasterizací (bez chemie). Stejně jako u vína je objem 3 l.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Také rádi popíjíte víno, ale ne vždy v obchodě sáhnete po tom pravém? Nezoufejte, poradíme Vám, jak se orientovat v široké nabídce bílých, červených i růžových vín. S naší radou už nikdy neuděláte chybu a víno si o to více vychutnáte.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!