Watch 4 PRO Titanium HUAWEI

  • EAN: 6941487291861
  • Výrobní číslo: Watch 4 Pro Titanium
  • Katalogové číslo: 30022748
  • Výrobce: HUAWEI
Výrobce
Chytré hodinky s GPS
HUAWEI Watch 4 Pro Titanium
PN 55020AMB

HUAWEI WATCH 4 Pro nabízí jako první tělo z leteckého titanu a safírové sklo na displeji, disponují podporou eSIM a to konkrétně řešením One Number* (více zařízení - jedno telefonní číslo) a také Standalone (dvě zařízení - dvě čísla).

Displej těchto nových hodinek je až o 6,5% větší v poměru k tělu a tloušťka je až o 10,3% menší než u řady Watch 3.
Ovládání je usnadněno vylepšenou otočnou korunkou.
Nové unikátní ciferníky a možnosti widgetů pro lepší přehlednost jsou Vám také k dispozici, stejně jako Quick bar pro rychlý přístup k nejpoužívanějším funkcím.

Nový Assistant·TODAY vás upozorní na vše důležité a díky chytrému párování lze snadno přepínat mezi zařízeními, která jsou zrovna k hodinkám připojena.
Vzdálená spoušť fotoaparátu je další zajímavou funkcí, stejně jako podpora Petal Map, které umožňují kolaboraci s telefonem nebo nezávislou navigaci pouze z hodinek.
Kromě toho, Watch 4 Pro nabízejí mnoho funkcí pro měření zdraví, jako je podpora EKG, kontrola dechu, SpO2 a dalších.
Podpora nového Minutového sedmibodového zdravotního přehledu Vás do minuty informuje o Vašem zdravotním stavu na základě kombinace změřených hodnot.
S více než 100 cvičebními režimy a novým designem kroužků aktivity jsou tyto hodinky perfektní volbou pro každého, kdo se snaží zlepšit své zdraví a kondici, ale zároveň potřebuje být vždy na příjmu.

HUAWEI WATCH 4 PRO nabízí výdrž baterie až 4,5 dne a až 21 dní v režimu dlouhé životnosti baterie.
Hodinky lze plně nabít za pouhých 90 minut.

S titanovým páskem