K VESTAVNÝM TROUBÁM ZNAČKY MORA 6 KG MOUKY BABIČČINA VOLBA NA PEČENÍ ZDARMA

Videotelefony a domácí telefony

Videotelefony a domácí telefony

Hledáte zavedený a spolehlivý servis, montáž videotelefonů, domácích telefonů v Klatovech a okolí? Jste na správné adrese! Za dobu více než 20leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti montáže a servisu klimatizací, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů. Elektro Efekt není zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky. Chcete pomoci s výběrem, nákupem, instalací, montáží anebo servisem domácích telefonů, video telefonů? 

Přinášíme komplexní řešení finančně dostupných domovních videotelefonů, audio telefonů a přístupových systémů, které umožňují našim zákazníkům lépe chránit svůj majetek, zdraví a současně vynikají snadnou instalací, provozem a údržbou v souladu s aktuálními trendy a moderními technologiemi.

Námi nabízíme sestavy domácích videotelefonů pro rodinné domy, bytové jednotky, kanceláře, školy,  obsahují vše potřebné pro provedení instalace. Sestavy lze dále rozšiřovat o další monitory, dveřní kamerové stanice, externí kamery a přídavné moduly umožňující např. přesměrování na mobilní telefon, nebo ovládání vjezdové brány, el. spotřebičů..

 +420 602 439 816