Při zadání kódu PREMIUM v kategorii produktů Philco Premium sleva 10% na všechny produkty v této kategorii (platí do konce února).

Únorové novinky na Skylinku

Únorové novinky na Skylinku

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o únorových novinkách.

Celý únor si všichni zákazníci užijí volné vysílání stanice Viasat Explore. Ta naservíruje čtvrtou řadu oblíbeného seriálu Australští lovci humrů nebo deset dílů série Dřevo nad zlato, která sleduje nebezpečnou práci dřevorubce a majitele pily Kevina.

Ani v únoru Skylink nekončí se sportem a díky volnému vysílání programů CANAL+ Sport 2 a CANAL+ Sport 3 diváci uvidí dva nadcházející tenisové turnaje. Hned na 1. a 2. února jsou naplánovány přímé přenosy z rakouského Lince a komentátoři budou připraveni přímo u centrálního dvorce linecké haly. Druhou zastávkou WTA Tour bude Abú Dhabí, hlavní město Spojených arabských emirátů. Přesný rozpis zápasů je k dispozici na www.canalplussport.cz

Programy CANAL+ Sport 2 a CANAL+ Sport 3 jsou dostupné také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku.

16. 1. byl do nabídky Skylink Live TV zařazen dokumentární program Crime & Investigation, který je dostupný od balíčku Multi.

 

Technické parametry pro naladění programu

Program:

CANAL+ Sport 2

Viasat Explore

 

Pozice ve FastScanu:

7

73

 

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

 

Kmitočet:

12 344 MHz

12 012 MHz

 

Polarizace:

horizontální

vertikální

 

FEC:

2/3

2/3

 

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

29 900 kS/s

 

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

 

Pilot:

OFF

OFF