Sleva 33%

Tyčový vysavač ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010, bílý/modrý

  • EAN: 8590393303755
  • Výrobní číslo: ETA444990010
  • Katalogové číslo: 1612989
  • Výrobce: ETA
Výrobce

Zdroj energie: aku (Li-Ion) Ruční a tyčový vysavač 2 v 1: ANO Typ filtrace: bezsáčkový Doba provozu (min.): 50 Hlučnost (dB): 80 Mokré čištění: ANO Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.55 Osvětlení na hubici: ANO Akumulátorový program: žádný Na zvířecí chlupy: NE

Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva

Úklid bude s vysavačem ETA Moneto Aquaplus naprostá hračka. Nejen, že podlahu díky stálému sacímu výkonu efektivně vysaje, ale s mopovacím nástavcem ji zároveň i vytře! Vysávání a vytírání tak zvládne jedním tahem. Díky technologii CLICK & CLEAN je nasazení a odejmutí mopovacího nástavce snadné a intuitivní.

Výkonný pomocník pro všechny povrchy

Vysavač ETA Moneto Aquaplus se přizpůsobí každému povrchu. K tomu mu pomáhá praktické nastavení mezi dvěma sacími výkony. Nižší výkon využijete na tvrdé podlahy a vyšší zase oceníte při vysávání koberců. Na všechny nečistoty vám posvítí praktické LED osvětlení, díky kterému nevynecháte žádné smítko!

S výkonným 18V Li-ion akumulátorem můžete uklízet až 50 minut bez přerušení. Nabití následně probíhá v přiložené nabíjecí základně a trvá cca 6 hodin.

Pokud se rozhodnete podlahu i vytřít, poslouží vám k tomu 150ml mopovací nástavec, se kterým vytřete až 40 m2. Umývání podlahy bude nyní snadnější než kdy dříve a v porovnání s klasickým mytím podlah zároveň ušetříte nemalé množství vody. Pro ještě lepší výsledek můžete do nádrže přidat i čisticí prostředek.

O kvalitní filtraci se postará cyklonový filtrační systém a HEPA filtr, který zachytí i ty nejmenší mikročástice. Prach a nečistoty zůstane tam, kde má a nebude zatěžovat vaše ovzduší.

Příslušenství pro všechny úklidové výzvy

S důkladným úklidem vám pomůže elektrický rotační kartáč, který je ideální pro vysávání koberců s nízkým vlasem, parket a dalších tvrdých podlah, jako jsou linolea, dlažby či plovoucí podlahy.

Mopovací nástavec je speciálně navržen pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah, jako je dřevo, linoleum, vinyl či plovoucí podlahy.

Štěrbinová hubice vám usnadní úklid v těžko přístupných místech, jako jsou například žebra radiátorů nebo vysávání za nábytkem.

Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin.

Praktický a skladný

O celém procesu úklidu budete mít naprostý přehled díky kontrolkám provozu a stavu baterie. Ergonomická rukojeť krásně padne do ruky a zajišťuje tak pohodlné používání. Vysavač ETA Moneto můžete prakticky uskladnit kdekoliv potřebujete. Rukojeť totiž můžete jednoduše sklopit a díky nízké hmotnosti vysavače jej uložíte i do skříně.

Prodlužka záruky

Na vysavač ETA Moneto Aquaplus vám ETA poskytuje Prodlouženou záruku 3 roky na motor. Záruku si zdarma registrujte ZDE.

Tyčový a ruční vysavač s mopem 3 v 1 TRIPLE ACTION

Kombinace tyčového a ručního vysavače s mopem Technologie CLICK & CLEAN pro snadné nasazení a odejmutí mopovacího nástavce Maximální efektivita úklidu - vysává a vytírá jedním tahem Bezdrátový provoz - až 50 minut na jedno nabití Kapacita mopovacího nástavce 150 ml = až 40 m2 čistých podlah Kvalitní akumulátor 18 V Li-ion Elektrický rotační kartáč skvěle vysaje koberce i tvrdé podlahy Možnost nastavení 2 stupňů sacího výkonu Praktické LED osvětlení vysávané plochy Doba nabíjení akumulátoru cca 6 hod Kontrolka stavu baterie a provozu Ergonomická rukojeť pro pohodlné používání Sklopná rukojeť a nízká hmotnost umožňují snadné skladování a jednoduchou manipulaci Intuitivní ovládání a snadné čištění Moderní a elegantní design PARAMETRY Objem nádoby na prach 0,55 l Deklarovaná hladina akustického výkonu 80 dB(A) re 1pW FILTRACE Cyklonový filtrační systém + kvalitní HEPA filtr zachytí i ty nejmenší mikročástice PŘÍSLUŠENSTVÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ Rotační elektrický kartáč je určen pro vysávání koberců s nízkým vlasem, parket a dalších tvrdých podlah (linolea, dlažby či plovoucích podlah) Mopovací nástavec - speciálně navržen pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.) 1x mopovací textilie z mikrovlákna (možnost praní v pračce) Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.) Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech). Adaptér 100-240 V (AC) / 27 V (DC) Základna pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače i příslušenství

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 3.350 Výška (cm): 121.50 Šířka (cm): 27.00 Hloubka (cm): 22.00

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 4.790 Výška (cm): 70.00 Šířka (cm): 34.50 Hloubka (cm): 16.50 EAN: 8590393303755

Záruční doba: 24 měsíců

Výkonný tyčový a ruční vysavač 3 v 1 s mopem s výdrží až 50 minut na jedno nabití. Li-ion akumulátor 18 V, elektrický rotační kartáč a LED osvětlení.