Při zadání kódu PREMIUM v kategorii produktů Philco Premium sleva 10% na všechny produkty v této kategorii (platí do konce února).

TCA SIDESTICK X AIRBUS edice

  • EAN: 3362934403164
  • Výrobní číslo: TCA SIDESTICK X AIRBUS
  • Katalogové číslo: 44000101
  • Výrobce: THRUSTMASTER
Výrobce
Ergonomická replika postranní páky Airbus (typ A320)
Thrustmaster TCA SIDESTICK X AIRBUS

Ergonomická replika postranní páky Airbus (typ A320), s plynovou pákou a mechanizmem obrácení tahu motorů, oficiálně licencovaná od Airbus a Xbox Series X|S, kompatibilní s PC

Plně oboustranný a modulární joystick se 4 vyměnitelnými moduly tlačítek hlavy joysticku, které umožňují volbu mezi 4 různými konfiguracemi (pravé nebo levé sedadlo dopravního letadla, úzká nebo široká konfigurace středové páky pro malá letadla)

Exkluzivní přesnost, díky magnetickým senzorům H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology):
Chirurgická přesnost (tj. 14bitové rozlišení pro TCA Sidestick X a 16bitové rozlišení pro TCA Quadrant)

Vinutá pružina (průměr 2,8 mm) uvnitř páky poskytuje pevné lineární a plynulé napětí
21 akčních tlačítek na Xbox a na PC
18 tlačítek na základně (včetně View, Menu, 2x Share a Xbox Guide) a 4 tlačítka na rukojeti
Kloboukový přepínač s 8 směry pohledu
Pouze pro PC: 1 virtuální tlačítko na plynu (dolních 20 % osy)

4 nezávislé osy s otočným kormidlem (ovládaným otáčením rukojeti joysticku)
3,5mm stereo konektor pro mikrofon náhlavní soupravy pro realistické online letové relace
Mechanický blokátor pro zakázání otáčení kniplem, pokud je hráč vybaven kormidlem
Hub na TCA Sidestick X: Integrace zvuku a zjednodušené připojení se softwarovou podporou joysticku, TCA Quadrant Airbus Edition a Thrustmaster kormidel, které umožňují připojení pouze jednoho USB kabelu k počítači nebo konzoli

Nativní integrace v Microsoft Flight Simulator 2020
Plug and play: zařízení jsou ve hře automaticky rozpoznána
Kompatibilní se softwarem T.A.R.G.E.T.
Software Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor: načtěte nebo vytvořte specifické předvolby mapování pro každé letadlo, abyste rozšířili a nebo uložili všechny svoje oblíbená nastavení.

INSPIROVÁNO SKUTEČNOU POSTRANNÍ PÁKOU AIRBUS
Ergonomická replika v měřítku 1:1 inspirovaná ikonickou postranní pákou Airbus, TCA Sidestick X Airbus Edition je oficiálně licencovaná pro Xbox Series X|S a zaručuje jedinečný pocit při manipulaci.

VŠESTRANNÝ MODULÁRNÍ DESIGN
Před každým vzletem můžete snadno upravit konfiguraci postranního páky tak, aby vyhovovala vašim požadavkům: kapitán, druhý pilot nebo s postranní pákou ve střední poloze pro samostatný let

PŘEJDĚTE SE SVÝM EKOSYSTÉMEM NA XBOX!
Díky novému rozbočovači Ecosystem Hub můžete využít zjednodušené připojení se softwarovou podporou ekosystému Thrustmaster a zajistit kompatibilitu s konzolí Xbox Series X|S! K počítači nebo konzoli je třeba připojit pouze jeden kabel USB!

NOVÝ DESIGN A KONEKTIVITA
TCA Sidestick X Airbus Edition byl přepracován pro lepší stabilitu a integraci nových konektorů, včetně 2 portů USB-A pro váš ekosystém, 1 portu USB-C pro napájení a jack konektoru pro vaše sluchátka. Kompatibilitu s konzolí Xbox a počítačem můžete změnit pouhým přepnutím

ULITIMÁTNÍ VERZE POSTRANNÍ PÁKY AIRBUS
Vychutnejte si optimální pohodlí a vyšší přesnost během letů díky vylepšené plynové páce a novým taktickým tlačítkům. Plynová páka zabudovaná v základně joysticku obsahuje funkci reverzace tahu, což je jedinečná funkce na letadlech, která vám pomůže zvládnout přistání.

PŘIPRAVTE SE VZLÉTNOUT!
TCA Sidestick X Airbus Edition obsahuje jeden měsíc služby Xbox Game Pass Ultimate. Služba Xbox Game Pass Ultimate zahrnuje službu Xbox Live Gold a více než 100 vysoce kvalitních her. Zahrajte si s přáteli hry jako Microsoft Flight Simulator na konzoli, PC a získejte členství v EA Play.

Kompatibilní se softwarem T.A.R.G.E.T.
Software Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor: načtěte nebo vytvořte specifické předvolby mapování pro každé letadlo, abyste rozšířili a nebo uložili všechny svoje oblíbená nastavení.

KOMPATIBILITA:
Kompatibilní s PC (Windows 10/11).
Kompatibilní s Xbox Series X|S a Xbox One.
Kompatibilní s TCA Quadrant Airbus Edition**, TCA Quadrant Add-On Airbus Edition** a s pedálmi Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals (TFRP)** a Thrustmaster Pendular Rudder (TPR)**.

ROZMĚRY A VÁHA VÝROBKU:
TCA Sidestick X Airbus Edition

Rozměry (VxŠxH) 19,5x19,5x22,5 cm
Váha 787 g

OBSAH BALENÍ:
1 x TCA Sidestick X Airbus Edition
4 x vyměnitelné moduly tlačítek vrchní části joysticku
1 x USB-C kabel
Návod na použití s informacemi o záruce