Ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci

Sleva 25%

Stolní mixér ETA Vital Blend Mini 2100 90000, černý/zelený

 • EAN: 8590393260478
 • Výrobní číslo: ETA210090000
 • Katalogové číslo: 1475152
 • Výrobce: ETA
Výrobce

Příkon mixéru (W): 1500
Objem hlavní nádoby (l): 2
Počet rychlostí:
Plynulá regulace: ANO
Pulzní spínač: ANO
Materiál nádoby: Tritan
Funkce, příslušenství: drcení ledu; mixování; mixování horkých surovin
Zdroj energie: síťový

Provedení výrobku: černá barva, zelená barva

Vital Blend MINI se stane vaším skvělým tréninkový parťákem.
Dokonale rozmixuje nejrůznější suroviny. Výsledkem pak bude jemné smoothie plné vitamínů a vlákniny. Pro opravdové sportovce umixuje skvělé proteinové drinky. S takovou energií budete podávat ty nejlepší výkony.


Vital Blend Mini od značky ETA není jen vysokootáčkový stolní mixér, ale <b>multifunkční pomocník</b>, který <b>mixuje, míchá, seká, drtí</b> led, pomůže s přípravou zmrzliny, pomazánek, oříškových másel a je především specialistou na ovocné a zeleninové <b>smoothies</b> – v dnešní době tak oblíbené zdravé nápoje. Je skvělý i na přípravu RAW stravy.

Díky nadstandardně vysokým otáčkám <b>až 28 000 za minutu</b> a vysokému výkonu <b>1500 W</b> rozmixuje zcela dohladka i tak tvrdé suroviny jako je červená řepa nebo arašídy během pár sekund. Vzhledem ke krátké době mixování se Vital Blend Mini skvěle hodí pro přípravu <b>syrové RAW stravy</b>. Speciální šestiramenný nůž s <b>nerezovým ostřím BlendeX</b> se dokáže roztočit neuvěřitelnou rychlostí 420 km/h. Je to opravdová formule mezi kuchyňskými spotřebiči. Rychlost si sami regulujete pomocí regulačního kolečka. Samozřejmě nechybí pulsový spínač.

<b>Jednoduché a bezpečné používání</b>
Objemná nádoba o kapacitě 2 l je vyrobena z vysoce <b>odolného Tritanu</b> – bezpečného materiálu (BPA free), který byl původně vyvinutý pro lékařské účely. Neabsorbuje vůni ani chuť potravin.

<b>Těsnicí víko</b> zabezpečuje, že všechny suroviny zůstanou uvnitř a díky <b>odnímatelné odměrce</b> je možno přidávat ingredience i během mixování. Oproti běžným stolním mixérům je Vital Blend Mini vybaven <b>praktickým pěchovadlem</b>, díky kterému lze suroviny přitlačit na nůž, aby došlo k jejich dokonalému a rovnoměrnému rozmixování.
Čištění je opravdu jednoduché – stačí naplnit nádobu vodou s čisticím prostředkem, spustit a vypláchnout. Nerezový nůž je navíc odnímatelný, takže pod ním neuvíznou žádné suroviny.

<b>Pro každého, kdo chce žít zdravě</b>
Vital Blend Mini si najde místo v každé domácnosti, ale obzvláště ho ocení ti, kteří žijí aktivním životem a zdraví jim není lhostejné. <b>Díky extrémnímu množství otáček rozmixuje ovoce a zeleninu</b> tak, že je tělo schopno mnohem lépe absorbovat vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, které se uvolňují pouze při procesu tohoto mechanického (vysokootáčkového) mixování. Vital Blend Mini si poradí i s tzv. tvrdou vlákninou, kterou obsahují natě z kořenové zeleniny, které jsou běžně nepoživatelné, přitom obsahují velké množství kvalitních živin. Na rozdíl od odšťavňovače zpracuje i slupky a jádra z některého ovoce, které jsou také velmi bohaté na živiny.

<b>Namixuje víc než ovoce a zeleninu</b>
Vital Blend MINI se skvěle hodí na <b>přípravu jemných rostlinných mlék</b> (například z ovesných vloček, oříšků nebo kokosu, mandlí či rýže). Toto ocení zejména lidé, kteří mají intoleranci laktózy anebo alergii na mléčnou bílkovinu a nemohou pít mléko živočišného původu. Přesnídávky pro děti jsou samozřejmostí.

Rychlou dávku energie v podobě ovocného či zeleninového smoothie, obohaceného o proteinový prášek, oříšky, mladý ječmen, chia semínka nebo ovesné vločky si můžete dopřát před jakoukoliv fyzickou aktivitou. Dejte si je klidně na snídani nebo svačinu. Skvěle zasytí. Ve Vital Blendu MINI lze za pár chvil připravit i tekutá těsta na palačinky nebo wafle. Večer si můžete zpříjemnit <b>osvěžujícím koktejlem nebo krémovou zmrzlinou</b>. Vital Blend Mini se v žádné domácnosti rozhodně neztratí. Jen dejte pozor, jeho používání je silně návykové!

ETA na tento produkt poskytuje <b>prodlouženou záruku 5 let</b> na motor. Prodlouženou záruku si registrujte <a href="http://prodluzka.eta.cz/registracni-formular&quot; target=" _blank"><b> ZDE </b></a>.
V balení najdete <b>knihu plnou inspirace a receptů zdRAWě? hRAWě!. </b>

<b>Multifunkční stolní mixér Vital Blend</b>

 • Vysoko otáčkový mixér rozseká a rozmixuje během pár okamžiků suroviny na velmi jemnou konzistenci
 • Široká škála využití: mixuje, seká, drtí, míchá - ideální pro nápoje, koktejly, smoothie, omáčky polévky, pomazánky, zmrzliny a přesnídávky
 • Zdravý a rychlý způsob přípravy - vynikající pro přípravu RAW stravy
 • Vhodný jak na studené či horké potraviny, tak i na led a zmrzlinu
 • Plynulá regulace otáček v rozsahu 15000 - 28000 za minutu a funkce PULSE pro maximální otáčky
 • BlendeX - unikátní nerezový šestiramenný nůž s vroubkovaným ostřím
 • Nádoba o objemu 2 l
 • Nádoba je zhotovena ze speciálního a odolného materiálu Tritanu - vysoká odolnost proti zachycení barvy a chutě z potravin; BPA free
 • Víko je vybaveno odnímatelnou transparentní krytkou s nálevkou pro snadné plnění tekutin za chodu
 • Plastové pěchovadlo pro posun větších kusů surovin do prostoru sekacího nože
 • Jednoduché odnímání nádoby pouhým nadzvednutím
 • Ergonomická rukojeť s pogumováním proti klouzání
 • Bezpečnostní pojistka proti chybějící nádobě
 • Ochrana proti přehřátí
 • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
 • Příkon 1500 W
 • Deklarovaná hladina akustického výkonu 80 dB(A) re 1pW

  Rozměry výrobku:
  Hmotnost (kg): 4.290
  Výška (cm): 51.00
  Šířka (cm): 20.00
  Hloubka (cm): 26.00

  Rozměry balení:
  Hmotnost (kg): 5.240
  Výška (cm): 33.00
  Šířka (cm): 39.00
  Hloubka (cm): 23.00
  EAN: 8590393260478

  Záruční doba: 24 měsíců

  Vital Blend MINI je opravdový silák! 28 000 otáček za minutu a výkon 1500 W. Dokonale jemné vitamínové smoothie během pár sekund.