POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ - SLEVY PLATNÉ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

SM 585W MYČKA 45CM MORA

  • EAN: 3838782460784
  • Výrobní číslo: SM585W
  • Katalogové číslo: 40043891
  • Výrobce: MORA
Volně stojící myčka nádobí Mora SM 585 W s novým výkonným invertorovým motorem s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s tichým provozem. V šířce 45 cm pojme až 11 jídelních souprav najednou. Mytí je velice tiché a úsporné, se spotřebou vody 9,5 l dosahuje hlučnosti 45 dB(A) re 1 pW. Disponuje 3 koši, z toho 1 příborovou zásuvkou, na které perfektně uspořádáte příbor, který se tak vzájemně nepoškrábe a dokonale vyschne. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Přívodní hadice se totiž skládá ze dvou odolných vrstev a hned u vodovodního kohoutku je bezpečnostní ventil, který vám zaručí maximální ochranu vašeho domova před poničením vodou.

kapacita myčky 11 sad nádobí
třída energetické účinnosti D
úroveň emisí hluku 45 dB (A) re 1 pW
spotřeba energie 72 kWh/100 cyklů
spotřeba vody 9,5 l

Počet programů mytí 7
Počet mycích teplot 5

Auto program - Pokročilá senzorová technologie vždy nastaví program mytí tak, aby bylo nádobí dokonalé čisté, při optimalizované spotřebě vody a energie. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní mycí program – jediný AUTO program se zcela přizpůsobí všem vašim potřebám.

SušeníPlus - Po ukončení mycím cyklu se dvířka myčky automaticky mírně otevřou, aby se vypustila přebytečná pára. To umožňuje, aby se na nádobí dostal čerstvý vzduch, takže umyté předměty, jako například plastové nádobí, zcela vyschnou. Vynikající rychlé sušení s nízkou spotřebou energie.

Total AquaStop - Tento důmyslný systém hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí. V případě poruchy zastaví další napouštění vody a postará se o odčerpání vody z myčky.

Samočisticí filtr - Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí proti ucpání filtru zajišťuje, že filtr bude fungovat bez závad s výrazně méně čištěním.

příborová zásuvka
invertorový motor
samočistící filtr
automatický program
úsporný ECO program
poloviční plnění
funkce Total Aqua Stop proti přetečení
zvuková signalizace konce mytí
odložený start


Rozměry: (V x Š x H) 84,5 x 44,8 x 60 cm


Ke stažení