DOPRAVA pro PSČ 339 01 při nákupu nad 1.000 Kč ZDARMA

Sluchátka GoGEN TWS CREW evo 2 - bílá

  • EAN: 8590393303090
  • Výrobní číslo: GOGTWSCREWW02
  • Katalogové číslo: 1740087
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Provedení sluchátek: špunty Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: Bluetooth Typ nabíjení: USB-C Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti Mikrofon: ANO Přijmutí hovoru: ANO Vhodná pro sport: ANO Stupeň krytí: IPX4 ANC (Potlačení okolního ruchu): NE Kmitočtový rozsah od (Hz): 20 Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 Citlivost (dB): 93 Impedance (ohm): 32 True wireless: ANO Výdrž sluchátek (hod.): 4 Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 12 Dětská sluchátka: NE Akustický systém: polouzavřený Měření tepu: NE Barva: bílá

Provedení výrobku: bílá barva

Bezstarostný pohyb

Nenechte se omezovat věčně zamotanými dráty. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS CREW 02 vám poskytnou maximální volnost. A to jak na cestách, tak i při sportu, vycházce nebo při usínání. Všude tam vás již nic svazovat nebude. Díky technologii True Wireless Stereo – tzv. TWS, vás již nebude při poslechu své oblíbené hudby limitovat délka kabelu.

Sluchátka GoGEN TWS CREW 02 pomocí Bluetooth® technologie (verze 5.3.) snadno spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. Pro maximální pohodlí jsou v balení umístěny i další velikosti náušníků. Sluchátka jsou navržena tak, aby byl zachován váš maximální komfort i při sportu – nezaleknou se ani běhu nebo posilovny. Díky odolnosti IPX4 si hravě poradí s potem i deštěm.

Skvělé zvukové podání

Nenechte se zmást absencí kabelu nebo velikostí sluchátek. GoGEN TWS CREW 02 vás mile překvapí vyváženým zvukem s výraznými výškami, prokreslenými středy a silnými basy. Zvuk je navíc, jak je již z technologie True Wireless Stereo patrné, rozdělen na levý a pravý kanál. Tím je docíleno skutečně kvalitnímu hudebnímu požitku.

Díky bezdrátové technologii se snadno ponoříte do světa hudby. Nemusíte se však obávat, že by vám mohlo něco důležitého uniknout. Sluchátka disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze snadno využít i jako bezdrátové hands-free. V případě příchozího telefonního hovoru stačí zmáčknout jedno ze sluchátek a přehrávání hudba se změní na telefonní hovor. Nemusíte tak vůbec vytahovat telefon z kapsy nebo tašky.

Stejně tak lze tlačítkovou plochu sluchátek využít k jednoduchému ovládání přehrávání hudby, jako je např. přepínání skladeb nebo zastavení reprodukce. Sluchátka se mohou pochlubit velkou výdrží baterie. A to až 4 hodiny. V kombinaci s plně uzavíratelným, dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až o dalších 12 hodin. Na cestách, při sportu nebo výletech, se díky bezdrátovým sluchátkům GoGEN TWS CREW 02 skutečně nemusíte nechat čímkoliv omezovat.

True Wireless Stereo sluchátka • Bluetooth 5.3 - dosah až 10 m • Bluetooth profil: HSP, HFP, A2DP, AVRCP, SPP • Stupeň krytí IPX4 • Výkon 1 mW • Baterie Li-pol 280 m Ah (dobíjecí pouzdro), 40 mAh x 2 (sluchátka) • Doba přehrávání 4 hodiny + 12 hodin s nabíjecím pouzdrem Nabíjecí USB-C kabel v balení.

3 velikosti náušníků.

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.040 Výška (cm): 2.50 Šířka (cm): 5.50 Hloubka (cm): 3.50

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.080 Výška (cm): 15.50 Šířka (cm): 8.50 Hloubka (cm): 3.00 EAN: 8590393303090

Záruční doba: 24 měsíců

True Wireless Stereo sluchátka, Bluetooth® v 5.3, výdrž baterie 4 + 12 hodin, IPX4, nabíjecí pouzdro, bílá barva