Sluchátka GoGEN TWS BAR - bílá

  • EAN: 8590393302628
  • Výrobní číslo: GOGTWSBAR
  • Katalogové číslo: 1593963
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Provedení sluchátek: pecky Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: Bluetooth Typ nabíjení: micro USB Mikrofon: ANO Přijmutí hovoru: ANO Vhodná pro sport: ANO Stupeň krytí: IPX4 Kmitočtový rozsah od (Hz): 20 Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 Impedance (ohm): 32 True wireless: ANO Výdrž sluchátek (hod.): 4 Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 16 Měření tepu: NE Barva: bílá

Provedení výrobku: bílá barva

Elegantně bez drátů

Pokud máte rádi volnost a pohyb bez jakéhokoliv omezení, jsou tato sluchátka stvořena právě pro vás. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BAR využívají principu tzv. True Wireless Stereo technologie. Jsou s hudebním přehrávačem, ale také mezi sebou spojena pouze bezdrátově. Díky této funkci si tak můžete nerušeně vychutnat poslech své oblíbené hudby.

Bezproblémové propojení s hudebním zdrojem zajišťuje Bluetooth® technologie (verze 5.0.). Sluchátka tak pohodlně spárujete s mobilním telefonem, tabletem, MP3 přehrávačem, ale také např. televizorem.

Na první pohled sluchátka zaujmou povedeným designem v bílé barvě. Nenechte se však zmást elegancí, sluchátka se nezaleknou ani pořádné dřiny v posilovně nebo při běhu. Jsou navržena tak, aby skvěla padla do ucha. Navíc disponují odolnosti proti vodě IPX4. Poradí si proto jak s deštěm, tak i potem.

Hudba i telefonní hovor

I když se se sluchátky GoGEN TWS BAR snadno ponoříte do světa hudby, nemusíte se obávat, že byste mohli propásnout důležitý telefonní hovor. Sluchátka disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze snadno využít i jako bezdrátové hands-free. V případě příchozího telefonního hovoru stačí zmáčknout jedno ze sluchátek a přehrávání hudba se změní na telefonní hovor. Nemusíte tak vůbec vytahovat telefon z kapsy nebo tašky.

Stejně tak lze tlačítkovou plochu sluchátek využít k jednoduchému ovládání přehrávání hudby, jako je např. přepínání skladeb nebo pozastavení reprodukce. Sluchátka se mohou pochlubit velkou výdrží baterie. A to až 4 hodiny. V kombinaci s plně uzavíratelným, dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až o dalších 16 hodin. Na cestách, při sportu nebo výletech, se díky bezdrátovým sluchátkům GoGEN TWS BAR skutečně nemusíte nechat čímkoliv omezovat.

True Wireless Stereo sluchátka

• Bluetooth 5.0 - dosah až 10 m • Bluetooth profil: HSP, HFP, A2DP, AVRCP • Výkon 3 mW • Stupeň krytí IPX4 • Baterie Li-pol 500 m Ah (dobíjecí pouzdro), 30 mAh x 2 (sluchátka) • Doba přehrávání 4 hodiny + 12 hodin s nabíjecím pouzdrem

Nabíjecí Micro USB kabel v balení.

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.047 Výška (cm): 6.00 Šířka (cm): 5.00 Hloubka (cm): 2.50

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.109 Výška (cm): 5.10 Šířka (cm): 11.30 Hloubka (cm): 7.20 EAN: 8590393302628

Záruční doba: 24 měsíců

True Wireless Stereo sluchátka, Bluetooth® v 5.0, výdrž baterie 4 + 12 hodin, IPX4, nabíjecí pouzdro, bílá