ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci na mora.cz

SKS 7075RS chytrá kuchyňská váha SENCOR

  • EAN: 8590669263196
  • Výrobní číslo: SKS 7075RS s Bluetooth
  • Katalogové číslo: 41008944
  • Výrobce: SENCOR
Výrobce
Chytrá kuchyňská váha s Bluetooth
- Originální aplikace Sencor FOOD vytvořená ve spolupráci s tvůrci aplikace Kalorické Tabulky s bohatou databází potravin
- Poskytuje podrobnosti o výživě pro požadovaný příjem potravy (sacharidy, bílkoviny, tuky, cholesterol, vláknina…)
- Bíle podsvícený LCD displej s 2cm číslicemi
- Váživost do 5 kg / 11 lb (rozlišení 1 g / 0,1 oz)

Chytrá kuchyňská váha vám pomůže udržet dokonalý přehled o kalorickém příjmu a jednotlivých nutričních složkách. Je navázána na nejlepší dostupnou databázi potravin, protože ovládací aplikace Sencor FOOD byla připravena ve spolupráci s autory populární aplikace Kalorické tabulky.
Bluetooth spojení váhy s telefonem je dokonale rychlé, intuitivní a snadné. Prakticky ihned tak na displeji svého chytrého telefonu (a je jedno, jestli preferujete zařízení s Androidem nebo iOS) uvidíte naváženou hmotnost, pak už jen stačí zadat, co zrovna vážíte a hned víte, kolik daná potravina obsahuje cukrů, tuků, energie…

Chytrá funkce se snoubí s dokonalým designem
Tahle váha je součástí prémiové metalické řady kuchyňských pomocníků Sencor. Je k dispozici v 9 barevných provedeních a bude ozdobou každé kuchyně. Velkými bílými číslicemi svítící kruhový displej je perfektně čitelný a přehledný, vždyť výška jedné číslice je 2 cm.

Aplikace Sencor FOOD
Váha je vybavena bezdrátovou technologií Bluetooth, která ve spojení s bezplatnou aplikací Sencor FOOD nainstalovanou do vašeho chytrého zařízení nabízí přímý přístup k bohaté a pravidelně aktualizované databázi potravin a jejich nutričním hodnotám.
Aplikace Sencor FOOD byla vyvinuta ve spolupráci s tvůrci aplikace Kalorické tabulky / Dine4Fit a je určena pro chytré telefony s operačním systémem iOS (verze 13 a vyšší) nebo Android (verze 5 a vyšší). Při používání aplikace musí být telefon připojen k internetu.
Připojení váhy k telefonu probíhá automaticky po spuštění aplikace. Ke spárování postačí, aby na chytrém zařízení byla zapnuta funkce Bluetooth. Pokud aplikace váhu nenalezne, aktivně vás vyzve, abyste zkusili váhu znovu připojit.
Poznámka: Váha se v jeden okamžik umí připojit pouze k jednomu mobilnímu zařízení. Při potížích se spárováním se ujistěte, že v dosahu není jiné zařízení, které je právě aktivně připojené k váze.

Aplikace nabízí dva režimy vážení:
- Režim „Na váze" – zobrazí hmotnost právě vážené položky. Poté, co pomocí pole „Vyhledejte potravinu" váze sdělíte jakou potravinu vážíte, vám zobrazí nutriční hodnoty potraviny vztažené k navážené aktuální hmotnosti.
- Režim „Seznam" – umožňuje zjistit souhrnnou nutriční hodnotu více potravin. Tento režim se hodí například při přípravě pokrmu dle receptu. Na váhu postupně přidávejte potraviny, pomocí pole „Vyhledejte potravinu" zadejte o jakou potravinu se jedná. V momentě, kdy máte určenu hmotnost i druh potraviny ji pomocí tlačítka „+ Přidat potravinu do seznamu" přidejte do celkového nutričního součtu. Dle potřeby během vážení používejte tlačítko TARA/MODE na váze pro dovažování. Váha po celou dobu vážení v režimu „Seznam" ukazuje průběžně celkovou hmotnost ingrediencí a dopočítá hmotnosti jednotlivých nutričních složek (například kolik gramů sacharidů celkem navážené potraviny obsahují).
Aplikace Sencor FOOD je provázána s aplikací Kalorické tabulky. Na konci vážení si tak své jídlo jedním kliknutím můžete zapsat do svého jídelníčku v Kalorických tabulkách a vést si tak dlouhodobý přehled o přijímaných potravinách (Některé pokročilé funkce aplikace Kalorické tabulky mohou být zpoplatněny).

Vlastnosti váhy:
- Napájení: 2 × 1,5 V AAA baterie
- Váživost do 5 kg / 11 lb (rozlišení 1 g / 0,1 oz)
- Způsob zapnutí: tlakem nebo zatížením váživé plochy
- Automatické vypnutí v nečinnosti
- Veliký přehledný kruhový displej s výškou zobrazované číslice 2 cm
- 3 režimy: Režim vážení / režim měření objemu mléka / režim měření objemu vody.
- Možnost přepínání mezi metrickými (gramy a mililitry) a imperiálními jednotkami (lb:oz / fl’oz)
- Inteligentní funkce TARA pro dovažování potravin
- Položte prázdnou nádobu na váhu. Na displeji se zobrazí její hmotnost a symbol „O". Stisknutím tlačítka TARA/MODE se hodnota vynuluje. Symbol „O" svítí dál.
- Do nádoby vložte první potravinu. Na displeji se zobrazí její hmotnost. Stisknutím tlačítka TARA/MODE se hodnota vynuluje a rozsvítí se symbol „T". Hmotnost první potraviny se tím uložila do paměti a váha je připravena k dalšímu vážení.
- Do nádoby vložte druhou potravinu. Na displeji se zobrazí její hmotnost. Stisknutím tlačítka TARA/MODE se zobrazí součet hmotnosti první a druhé potraviny. Dalším stisknutím TARA/MODE se součet uloží do paměti a hodnota na displeji se vynuluje. Symbol „T" svítí dál.


Ke stažení