Ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci

Sleva 41%

Set-top box GoGEN DVB 282 T2 PVR

  • EAN: 8590393326112
  • Výrobní číslo: GOGDVB282T2PVR
  • Katalogové číslo: 1620993
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

DVB-T tuner: DVB-T2 (H.265/HEVC)
Počet tunerů : 1 tuner
Certifikace ČRa: ano
Přehrávané formáty: AVI; DivX; JPG; MKV; MOV; MP3; MP4; MPG; TS; VOB; XviD
PVR (záznam na USB / HDD): Ano
HbbTV (červené tlačítko): ne
TimeShift: ANO
USB : ANO
Anténní vstup : ANO
HDMI : ANO
Scart: ANO
Digitální optický výstup: NE
Koaxiální digitální výstup: NE
Anténní výstup : NE
Příkon (W): 8

Provedení výrobku: černá barva

<b>Set-top box pro DVB-T2 i DVB-T vysílání</b>

Set-top box GoGEN DVB282T2PVR umožňuje plnohodnotný příjem televizního vysílání v novém formátu DVB-T2 H.265 HEVC. Zároveň si však poradí i s <b>původním formátem DVB-T</b>. Jeho funkčnost potvrzuje i <b>certifikát Českých radiokomunikací DVB-T2 OVĚŘENO</b>. Všechny digitální televizní programy tak můžete naladit v nejvyšší vysílané kvalitě.

S televizním přijímačem set-top box můžete propojit buď <b>HDMI kabelem</b> nebo, v případě starších televizorů, i <b>SCART kabelem</b>.

<b>Jeden dálkový ovladač pro set-top box i TV</b>

Set-top box GoGEN DVB282T2PVR funguje nejen jako přijímač pozemního digitálního vysílání, ale také jako multimediální přehrávač. Díky těmto vlastnostem se tak rychle stane nedílnou součástí Vašeho televizoru. Ten v tomto případě funguje už jen jako zobrazovací zařízení. A právě proto je součástí balení set-top boxu i <b>programovatelný dálkový ovladač</b>, který snadno spárujete s Vašim televizorem. Lze tak <b>jedním ovladačem ovládat set-top box i základní funkce televizoru</b> (zapnutí/vypnutí, hlasitost, změna zdroje).

<b>Nejen televizní vysílání</b>

Set-top box GoGEN DVB282T2PVR lze však také využít jako multimediální přehrávač. Díky funkci <b>Record Ready</b> můžete nahrávat televizní vysílání pohodlně na <b>USB Flash disk</b> nebo <b>externí hard disk</b>. Funkce <b>Timeshift</b> zase umožňuje dočasné pozastavení přehrávaného pořadu a jeho pozdější shlédnutí (v kombinaci s Flash diskem nebo externím hard diskem).

USB vstupy lze také využít pro <b>přehrávání médií</b>. Set-top box přehrává videa běžných formátů, navíc i s podporou titulků. Zobrazit lze také <b>fotografie</b>, ve formátu JPG nebo přehrávat <b>hudbu</b> ve formátu MP3. Součástí příslušenství přístroje je napájecí adaptér a praktické dálkové ovládání.

Přístroj disponuje <b>českým teletextem a EPG</b> – elektronickým programovým průvodcem. Zároveň i jeho menu je plně v češtině. Instalace a první nastavení je velmi jednoduché. Nemusíte se tak obávat zdlouhavého spuštění nebo nutnosti překladu anglických výrazů.DVB-T/T2 HEVC/H.265 (1080p) tuner
RECORD READY
Timeshift
Programovatelný dálkový ovladač
2 x USB vstup
Přehrávač médií
Podporované formáty: JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB
Konektory: HDMI výstup, SCART výstup, LAN vstup

Obsah balení: set-top box, adaptér, dálkový ovladač, manuál, 2x AAA baterie


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.380
Výška (cm): 3.50
Šířka (cm): 17.00
Hloubka (cm): 13.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.490
Výška (cm): 5.50
Šířka (cm): 23.50
Hloubka (cm): 16.00
EAN: 8590393326112

Záruční doba: 24 měsíců

DVB-T2 (H.265/HEVC) Full HD (1080p) přijímač, programovatelný dálkový ovladač, nahrávání TV vysílání, TimeShift, SCART, 2xUSB, HDMI, Certifikace ČRa