Ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci

Sleva 38%

Set-top box GoGEN DVB 143 T2 SENIOR

  • EAN: 8590393326136
  • Výrobní číslo: GOGDVB143T2SENIOR
  • Katalogové číslo: 1620992
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

DVB-T tuner: DVB-T2 (H.265/HEVC)
Počet tunerů : 1 tuner
Certifikace ČRa: ano
Přehrávané formáty: AVI; DivX; JPG; MKV; MOV; MP3; MP4; MPG; TS; VOB; XviD
PVR (záznam na USB / HDD): ano
HbbTV (červené tlačítko): ne
TimeShift: ANO
USB : ANO
Anténní vstup : ANO
HDMI : ANO
Scart: ANO
Digitální optický výstup: NE
Koaxiální digitální výstup: ANO
Anténní výstup : ANO
Příkon (W): 8
Specifické funkce: Dva dálkové ovladače v balení

Provedení výrobku: černá barva

<b>Set-top box pro příjem DVB-T2 i DVB-T vysílání </b>

Set-top box GoGEN DVB143T2SENIOR umožňuje plnohodnotný příjem televizního vysílání v novém formátu DVB-T2 H.265 HEVC. Zároveň si však poradí i s <b>předchozím formátem DVB-T</b>. Jeho funkčnost potvrzuje i <b>certifikát Českých radiokomunikací DVB-T2 OVĚŘENO</b>. Všechny digitální televizní programy tak můžete naladit v nejvyšší vysílané kvalitě.

S televizním přijímačem set-top box můžete propojit buď <b>HDMI kabelem</b> nebo, v případě starších televizorů, i <b>SCART kabelem</b>.

<b>Dvě dálkové ovládání v balení</b>

Pokud je set-top box určen především pro <b>vaše rodiče nebo prarodiče</b>, kteří nepotřebují využívat všechny jeho funkce, je model GoGEN DVB133T2SENIOR ideální volbou. Součástí balení jsou hned dva dálkové ovladače. První z nich umožňuje, vedle ovládání set-top boxu, využít i <b>programovatelných tlačítek pro ovládání základních funkcí televizoru</b>. Pro každodenní sledování televizního vysílání si tak budete moci vystačit pouze s jedním ovladačem.

<b>Druhý ovladač</b> byl speciálně navržen pro co nejjednodušší ovládání set-top boxu. Zaujme především <b>velkými tlačítky</b>, jejichž počet byl zredukován na nezbytné minimum. Praktická je i velikost samotného ovladače, která je zvolena tak, aby ovladač bylo obtížné někam založit.

Redukce tlačítek na ty se <b>základní funkcí</b> také zamezí nechtěnému, ale mnohdy častému, přeladění kanálu nebo změny nastavení obrazu nebo zvuku.

<b>Nejen televizní vysílání</b>

Set-top box GoGEN DVB143T2SENIOR lze však také využít jako multimediální přehrávač. Díky funkci <b>Record Ready</b> můžete nahrávat televizní vysílání pohodlně na <b>USB Flash disk</b> nebo <b>externí hard disk</b>. Funkce <b>Timeshift</b> zase umožňuje dočasné pozastavení přehrávaného pořadu a jeho pozdější shlédnutí (v kombinaci s Flash diskem nebo externím hard diskem).

USB vstup lze také využít pro <b>přehrávání médií</b>. Set-top box přehrává videa běžných formátů, navíc i s podporou titulků. Zobrazit lze také <b>fotografie</b>, ve formátu JPG nebo přehrávat <b>hudbu</b> ve formátu MP3. Součástí příslušenství přístroje je napájecí adaptér a praktické dálkové ovládání.

Přístroj disponuje <b>českým teletextem a EPG</b> – elektronickým programovým průvodcem. Zároveň i jeho menu je plně v češtině. Instalace a první nastavení je velmi jednoduché. Nemusíte se tak obávat zdlouhavého spouštění nebo nutnosti překladu anglických výrazů.DVB-T/T2 HEVC/H.265 (1080p) tuner
RECORD READY
Timeshift
Programovatelný dálkový ovladač
USB vstup
Přehrávač médií
Podporované formáty: JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB
Konektory: HDMI výstup, SCART výstup, Digitální koaxiální audio výstup

Obsah balení: set-top box, adaptér, 2x dálkový ovladač, manuál, 2x AAA baterie


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.290
Výška (cm): 3.00
Šířka (cm): 13.50
Hloubka (cm): 10.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.420
Výška (cm): 6.00
Šířka (cm): 20.50
Hloubka (cm): 15.50
EAN: 8590393326136

Záruční doba: 24 měsíců

DVB-T2 (H.265/HEVC) Full HD (1080p) přijímač, programovatelný + SENIOR dálkový ovladač, nahrávání TV vysílání, TimeShift, SCART, USB, HDMI, Certifikace ČRa