ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci na mora.cz

ROG STRIX GO BT herní headset ASUS

  • EAN: 4718017820646
  • Výrobní číslo: ROG STRIX GO BT
  • Katalogové číslo: 45017825
  • Výrobce: ASUS
Výrobce
Herní sluchátka
ASUS ROG Strix Go BT
PN 90YH02Y1-B5UA00

Asus ROG STRIX GO BT
Užívejte si vynikajícího zvuku při hraní her s headsetem ROG STRIX GO BT společnosti ASUS, ať už jste kdekoliv, díky aktivnímu potlačení okolního hluku a režimu okolí. Budete tak mít vždy přehled jak o dění ve hře, tak o událostech okolo vás, jednoduchým stisknutím tlačítka. Zabudovaný mikrofon je vybaven AI potlačením hluku pro čistou, nerušenou a srozumitelnou komunikaci. Headset umožňuje bezdrátové připojení pomocí rozhraní Bluetooth a drátové připojení pomocí odnímatelného kabelu 3,5 mm jack.

-Kvalita produktů ASUS
-Bezdrátové i drátové připojení
-Měniče ASUS Essence
-Aktivní potlačení okolního hluku
-Režim okolí
-Zabudovaný mikrofon s AI potlačením hluku
-Ovládání na sluchátku

Pohlcující zvuk pro hraní
Měniče ASUS Essence z tekuté silikonové pryže poskytují vynikající zvukovou kvalitu, stabilnější výkon reproduktorů a opravdu silné basy. S ROG STRIX GO máte na výběr mezi bezdrátovým režimem s rozhraním Bluetooth nebo drátovým režim skrze odnímatelný kabel 3,5 mm jack. Snadno se tak ponoříte do hraní, ať už hrajete na PC, Mac, PlayStation, Xbox, ROG Phone 5 a dalších mobilních zařízeních či Nintendo Switch.

Potlačení hluku a režim okolí
Odpoutejte se od okolního světa a jeho zbytečných ruchů s aktivním potlačením okolního hluku headsetu ROG STRIX GO BT. Ne vždy je to však praktické a naopak potřebujete slyšet co se děje. Tvůrci mysleli i na tyto eventuality a potlačení hluku tak lze jednoduchým stisknutím tlačítka na sluchátku, vypnout a přejít na režim okolí, který vám umožní plně vnímat co se okolo vás děje.