DOPRAVA pro PSČ 339 01 při nákupu nad 1.000 Kč ZDARMA

Sleva 7%

ROG STRIX GO 2.4 herní headset ASUS

  • EAN: 4718020000000
  • Výrobní číslo: ROG STRIX GO 2.4
  • Katalogové číslo: 45017824
  • Výrobce: ASUS
Výrobce
Herní sluchátka
ASUS ROG Strix Go 2.4
PN 90YH01X1-B3UA00

ASUS ROG STRIX GO 2.4
První USB-C 2,4 GHz sluchátka na světě. To jsou ASUS ROG Strix Go 2.4. Užijte si i vy dokonale stabilní bezdrátové připojení pro multiplatformové hraní na cestách. Sluchátka snadno a rychle připojíte k PC, chytrému zařízení nebo herním konzolím, jako je PlayStation a Xbox a vychutnáte si jedinečný zvuk bez zpoždění.

-Bezdrátové připojení s nízkou latencí 2,4 GHz prostřednictvím adaptéru USB-C
-Kompatibilní s Nintendo Switch, PC, Mac a PS4, plus 3,5 mm konektor pro Xbox One a další 3,5 mm zařízení
-Přepravní taška pro snadné přenášení a ochranu na cestách
-Exkluzivní vzduchotěsné komory a 40 mm měniče ASUS Essence poskytují neuvěřitelně bohatý a čistý zvuk

Lehká a komfortní náhlavní souprava
S hmotností pouhých 290 g se ROG Strix Go 2.4 stává mimořádně lehkou bezdrátovou herní náhlavní soupravou, poskytující bezkonkurenční pohodlí, které je ideální pro dlouhé herní relace. Skládací design je ideální pro hraní na cestách, díky čemuž můžete vzít tato praktická sluchátka kamkoliv sebou.

Mikrofon s potlačením šumu a AIO
Těšit se můžete na křišťálově čistou komunikaci, kterou zajišťuje kvalitní mikrofon poháněn AI s technologií potlačující okolní šum. Tento hlavní mikrofon je všesměrový a odpojitelný. A to není vše! Sluchátka jsou dále vybavena integrovaným mikrofonem, který zajistí plnohodnotnou komunikaci, ať jste kdekoli, bez nutnosti hlavního mikrofonu. Tento diskrétní mikrofon je taktéž vybaven funkcí potlačení okolního šumu a poháněn umělou inteligencí – křišťálově čistou komunikaci si tak užijete i na svých cestách.