Sleva 23%

RH6878WO TYČOVÝ VYSAVAČ ROWENTA

  • EAN: 3221616018891
  • Výrobní číslo: RH6878WO
  • Katalogové číslo: 41013812
  • Výrobce: ROWENTA
Výrobce
BEZDRÁTOVÉ ČIŠTĚNÍ: Objevte bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-PERT 6.60, chytré řešení úklidu se snadnou obsluhou.
RYCHLÉ A ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ: Motorizovaná kartáčová hlavice s LED nabízí snadné nastavení - automatickou rychlost Eko a Povrch a tlačítko intenzivního výkonu BOOST pro snadný a rychlý úklid., AŽ 45 MINUT VOLNÉHO POHYBU: 18V zásuvná a vyjmutelná baterie zajišťuje vysoký sací výkon až po dobu 45 minut - pro kompletní jednorázový úklid
ČIŠTĚNÍ BEZ NÁMAHY: Jednoduchá technologie ve štíhlém a lehkém designu (hmotnost ručního vysavače: 1,4 kg) nabízí bezdrátový úklid v naprostém pohodlí
OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Výrobek opravitelný po dobu 10 let v 6 500 opravárenských centrech po celém světě. Toto je součást našeho úsilí pomáhat chránit životní prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.
SVOBODA POHYBU: Bezdrátový vysavač s polohou Stop&Go, díky které už nemusíte pokládat trubici na zem, když vysáváte nábytek ručním vysavačem, trubice a kartáč umí stát samostatně.
SNADNÁ ÚDRŽBA: Bezdrátový tyčový vysavač se snadno vyprazdnitelnou dózou na prach. Všechny díly lze omýt vodou, aby byl váš přístroj dokonale čistý a poskytoval dlouhotrvající výkonnost.
PRAKTICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: Mini elektrický kartáč pro snadné odstranění vlasů a nečistot, štěrbinová hlavice pro těžko dostupná místa, kartáč na pohovky k hloubkovému vysávání postelí a pohovek, dva integrované jemné kartáče pro vysávání povrchů bez zanechání škrábanců a základna na zeď k nabíjení a uskladnění produktu..