Radiopřijímač DAB+/CD GoGEN CDM 390 BTDABS, černý/šedý

 • EAN: 8590393326211
 • Výrobní číslo: GOGCDM390BTDABS
 • Katalogové číslo: 1626429
 • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Přehr. média: CD mechanika; slot pro karty; USB; vstup AUX Přehrávané formáty: MP3 Tuner: digitální DAB+ Vlnový rozsah: DAB+; FM Výkon (W): 12 Zvýraznění basů: NE Hodiny: ANO Budík: ANO LCD displej: ANO Dálkové ovládání v balení: NE Typ rádia: přenosné Doporučená kategorie: běžný uživatel Internetové rádio: NE Kuchyňské rádio: NE Stavební rádio: NE Rozšířená záruka: ne Bluetooth: ANO Sluchátkový výstup: ANO Vstup pro mikrofon: NE Výstup AUX: ANO Napájení: baterie D; síťové Typ úložného systému: žádný

Provedení výrobku: černá barva, šedá barva

Nalaďte se na dobu DABovou DAB+ neboli digitální pozemní rádio je nový způsob poslechu rozhlasového vysílání. Tato moderní technologie nabízí spoustu výhod, mezi které patří především: - možnost poslechu dalších rozhlasových stanic, které v FM pásmu nenaladíte - absence šumu - možnost zobrazení doplňujících informací na displeji rádia (zprávy, dopravní informace, údaje k přehrávaným skladbám, fotky moderátorů) bez nutnosti připojení k internetu - signál DAB+ pokrývá 95% populace České republiky - Český Rozhlas vysílá všech 23 svých stanic právě v DAB+ kvalitě (např. Jazz, Junior, Wave, D-Dur,…) - Poslech DAB+ rádia není nijak zpoplatněn*

Všestranný přehrávač, který má styl

Přehrávač GoGEN CDM390BTDAB je určen pro všechny, kteří mají rádi nezávislost. A to především nezávislost volby poslouchaného média. Jedná se totiž o skutečného univerzála, který se nezalekne žádné z vašich hudebních preferencí. Základem je CD přehrávač s podporou CD, CD-R i CD-RW disků. Samozřejmostí je možnost poslechu souborů ve formátu MP3. Formát MP3 je plně podporován také v případě využití USB vstupu pro Flash disky nebo slotu pro paměťové SD karty. V obou případech lze využít média do velikosti 32 GB.

Dále přehrávač nabízí moderní rádiový DAB+ tuner. Nechybí však ani klasický FM tuner. Jak v případě DAB+, tak i u FM stanic, lze naladit a uložit až 30 předvoleb. Čistý příjem radiového signálu zaručí teleskopická anténa. Ladění, i veškeré další nastavení, je snadné a přehledné – díky dvouřádkovému LCD displeji a přehledným tlačítkům na přední straně přístroje.

V případě, že upřednostňujete poslech hudby nebo oblíbených podcastů z mobilního zařízení, využijte jistě vestavěný Bluetooth přijímač. Navíc v moderní verzi 5.0.

Pro pohodlné užívání rádia je k dispozici i funkce SLEEP a možnost nastavení budíku. U něj lze zvolit z buzení tónem, DAB+ nebo FM rádiem. Sluchátkový výstup zase umožňuje ničím nerušený poslech. Příjemným benefitem je AUX vstup pro připojení externích zařízení. 

Přehrávač je možné napájet z elektrické sítě nebo bateriemi (8x D článek).  

* zůstává pouze povinnost platby koncesionářských poplatků (stejně jako u FM rádia)     

Funkce

 • DAB+/FM tuner (30 DAB, 30 FM předvoleb)
 • LCD displej 
 • CD mechanika
 • Podpora formátu MP3
 • Bezdrátové Bluetooth streamování 
 • Funkce SLEEP
 • Budík

Specifikace 

Bluetooth V5.0+EDR  Frekvence DAB: 174,9 - 239,2 MHz  Frekvence FM: 87,5 - 108 MHz  Podporované disky CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD Výkon 2 x 6 W (RMS) Napájení ze sítě nebo bateriemi (8 x baterie D)

Konektory a vstupy 

Sluchátkový výstup USB vstup (max 32GB) Vstup pro SD karty (max 32GB) AUX vstup

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 2.110 Výška (cm): 14.00 Šířka (cm): 39.50 Hloubka (cm): 26.50

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 2.610 Výška (cm): 17.00 Šířka (cm): 41.50 Hloubka (cm): 25.00 EAN: 8590393326211

Záruční doba: 24 měsíců

Přehrávač CD s Bluetooth®, DAB+/FM tunerem, podpora MP3, USB, AUX, SD karty, výkon 2 x 6 W, sluchátkový výstup, napájení ze sítě nebo bateriemi, černo/šedý