ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci na mora.cz

Sleva 25%

Radiopřijímač s CD GoGEN DÉČKO PŘEHRÁVAČ B, modrý

  • EAN: 8590393334421
  • Výrobní číslo: GOGDECKOPREHRAVACB
  • Katalogové číslo: 1657355
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Přehr. média: CD mechanika; USB; vstup AUX Přehrávané formáty: CD-R; CD-RW; MP3 Podpora paměťových karet: NE Tuner: digitální Vlnový rozsah: FM Výkon (W): 1.6 Zvýraznění basů: NE Hodiny: NE Budík: NE LCD displej: ANO Typ rádia: přenosné Napájení: baterie C; síťové Dálkové ovládání v balení: NE Doporučená kategorie: děti Kuchyňské rádio: NE Stavební rádio: NE Bluetooth: ANO Vstup pro mikrofon: ANO Sluchátkový výstup: NE Výstup AUX: ANO

Provedení výrobku: modrá barva

Dětský přehrávač s funkcí karaoke

Oblíbené postavičky oveček z televizní stanice ČT :D přináší dětem kompaktní CD přehrávač. Na výběr je ze dvou barevných kombinací – modré nebo červené. Snadno se tak tento přehrávač stane každodenním společníkem nejen nejmladších členů rodiny.

Potěší hlavně malé zpěváky

Děti milují zpívání, nejlépe přímo do mikrofonu a s hudebním podkresem. A přesně na toto mysleli výrobci DÉČKO PŘEHRÁVAČE. Součástí balení je totiž i kabelový mikrofon, který umožňuje vstoupit svým zpěvem nebo mluveným slovem do aktuálně přehrávaného hudebního podkresu.

Přehrávač umožňuje přehrávat CD-R a CD-RW disky, včetně podpory oblíbeného MP3 formátu. Toho lze využít i v případě přehrávání skladeb z Flash disku, díky zabudovanému USB vstupu. Nedílnou součástí přehrávače je i digitální FM tuner. Příjemným benefitem je i podpora bezdrátového Bluetooth streamování. V rámci všech výše zmíněných funkcí lze snadno připojit i funkci Karaoke. DÉČKO PŘEHRÁVAČ je napájen buď z elektrické sítě, nebo bateriemi. Nic tak nebrání uspořádat karaoke show na zahradní oslavě narozenin nejmladších rodinných příslušníků.

Funkce • Karaoke (mikrofon je součástí balení) • USB vstup • Podpora formátu MP3 • Bezdrátové Bluetooth streamování • Digitální FM tuner • CD mechanika Specifikace Bluetooth V 5.0 Frekvence FM: 87,5 - 108 MHz Podporované disky CD, CD-R, CD-RW, CD-MP3 Výkon 2 x 0,8 W (RMS) Napájení ze sítě nebo bateriemi (6 x baterie C) Konektory a vstupy AUX IN vstup USB vstup (max 32GB) Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.120 Výška (cm): 11.00 Šířka (cm): 21.50 Hloubka (cm): 21.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.380 Výška (cm): 13.50 Šířka (cm): 24.00 Hloubka (cm): 23.00 EAN: 8590393334421 Záruční doba: 24 měsíců CD přehrávač s funkcí karaoke,, přehrávání z Bluetooth, CD disků, USB disků, digitální FM tuner, mikrofon v balení