DOPRAVA pro PSČ 339 01 při nákupu nad 1.000 Kč ZDARMA

Radiopřijímač GoGEN MAXIPREHRAVAC P s CD/MP3/USB, růžová/purpurová

  • EAN: 8592417059617
  • Výrobní číslo: GOGMAXIPREHRAVACP
  • Katalogové číslo: 1452916
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Přehr. média: CD mechanika; USB; vstup AUX Přehrávané formáty: MP3 Tuner: analogový Vlnový rozsah: FM Výkon (W): 1.6 Zvýraznění basů: NE Hodiny: NE Budík: NE LCD displej: ANO Dálkové ovládání v balení: NE Typ rádia: přenosné Doporučená kategorie: děti Internetové rádio: NE Kuchyňské rádio: NE Stavební rádio: NE Rozšířená záruka: ne Bluetooth: NE Sluchátkový výstup: NE Napájení: baterie C; síťové Typ úložného systému: žádný

Provedení výrobku: růžová barva, fialová barva

Tolik funkcí v jednom rádiu?

Maxipes Fík přibíhá s novým radiopřehrávačem, který nesmí chybět v žádném dětské pokojíčku. GoGEN MAXIPREHRAVAC skrývá ve svém pestrém designu vše, co ocení každý malý hudební nadšenec. Snadno se tak tento přehrávač stane každodenním společníkem nejen nejmladších členů rodiny.

Karaoke funkce pro všechny!

Děti milují zpívání, nejlépe přímo do mikrofonu a s hudebním podkresem. A přesně na toto mysleli výrobci nového MAXIPREHRAVACE s Maxipsem Fíkem a jeho kamarádkou Ájou. Právě mikrofon a funkce karaoke je nejdůležitější funkcí tohoto barevného přehrávače. Děti si tak snadno mohou „střihnout“ duet se svým oblíbeným zpěvákem nebo hudební skupinou.

Přehrávač umožňuje přehrávat CD-R a CD-RW disky, včetně podpory oblíbeného MP3 formátu. Toho lze využít i v případě přehrávání skladeb z Flash disku, díky zabudovanému USB vstupu. Nedílnou součástí přehrávače je i analogový FM tuner. V rámci všech výše zmíněných funkcí lze snadno připojit i funkci Karaoke. Stačí zapojit mikrofon, který je součástí balení a hudební show může začít.

MAXIPREHRAVAC lze mít ve dvou různých barevných provedení. Napájen buď z elektrické sítě, nebo bateriemi. Nic tak nebrání uspořádat karaoke show na zahradní oslavě narozenin nejmladších rodinných příslušníků.

LCD displej Analogový FM tuner Přehrává CD-R/RW CD přehrávač s horizontálním vkládáním disku Podpora formátu MP3Karaoke (mikrofon je součástí balení) USB vstup
AUX vstup Výstupní výkon 2 x 0,8 W

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.100 Výška (cm): 11.00 Šířka (cm): 21.50 Hloubka (cm): 22.00

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.375 Výška (cm): 13.50 Šířka (cm): 24.50 Hloubka (cm): 22.50 EAN: 8592417059617

Záruční doba: 24 měsíců

Radiopřijímač, funkce karaoke, CD-R/RW, MP3 formát, FM tuner, USB vstup, AUX-IN vstup