POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ - SLEVY PLATNÉ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Předvánoční akce v Elektro Efektu

Předvánoční akce v Elektro Efektu

 

29.11. 2022

Zveme Vás k předvánočním nákupům do naší prodejny nebo na náš e-shop z pohodlí domova. Nechte si zboží ZDARMA dovézt nebo vyzvedněte na prodejně.

Máte−li v úmyslu modernizovat před koncem roku svoje domácí elektrické spotřebiče, koupit si novou televizi, nebo nějakého nového pomocníka do domácnosti či kuchyně, můžete využít předvánoční dárkové akce v Elektro Efektu v Klatovech u OD Kaufland. Nákupem sobě nebo někomu z rodiny uděláte radost, a ještě při nákupu nad 3 000 Kč dostanete od nás dárek v podobě lahve kvalitního moravského vína z naší vinotéky. Tato nabídka platí pro nákup v naší kamenné prodejně u OD Kaufland v Klatovech a také pro osobní odběry z našeho E-SHOPU. Akce platí do vyprodání zásob.

Využijte náš E-SHOP

Můžete také využít i další nabídku, která platí do konce roku a usnadní vám nákup dárků před Vánoci. Při nákupu zboží nad 7000 Kč máme pro vás rozvoz zboží do okruhu 50 km ZDARMA. Váš předvánoční výběr dárku si také můžete usnadnit a urychlit využitím nákupu přes náš E-SHOP. Rychlé a pohodlné nákupy v E-SHOPU si oblíbili nejen mladí zákazníci, ale ocení je každý, kdo se nerad mačká v předvánočně zaplněných obchodech. Jednoduše si v našem E-SHOPU www.elektroefekt.cz vyberete z široké nabídky zboží a následně si zvolíte, jaký druh dopravy upřednostňujete. Nabízíme buď možnost dopravy naší kurýrní službou až k vám domů anebo osobní odběr u nás na prodejně. Jen v našem E-SHOPU vám nabídneme do okruhu 50 km a při nákupu nad 7 000 Kč dopravu zdarma. Budete také překvapeni, jak rychlé je to nakupování. U nás dostanete svoje zboží velmi rychle. Nebudete na svoje zboží čekat několik dní, a to ani v této předvánoční době, kdy ostatní kurýrní služby budou zápasit s nedostatkem přepravních kapacit. Výhodou nákupu v našem E-SHOPU je i snadnější reklamace a rychlejší záruční oprava spotřebičů, s kterými si poradí náš kamenný obchod v Klatovech.

Vinotéka v Železné Rudě

Nevíte−li si rady co s netradičním dárkem pro své nejbližší nebo kolegy v práci, můžete využít také široké nabídky originálních moravských vín z naší prodejní vinotéky v Klatovech a nově i v Železné Rudě v Pensionu St. Moritz. V železnorudském penzionu najdete kromě stylové vinotéky s posezením, která je otevřena od pátku do soboty, i samoobslužný prodej vín ve vestibulu, kde si můžete svoje víno koupit každý den v týdnu v jakoukoli hodinu. V nabídce jsou výborná stáčená i lahnová vína z Velkých Pavlovic, oblasti Modrých Hor. V Pensionu St. Moritz je také výdejní místo E-SHOPU Elektro Efekt pro Železnou Rudu. Na nic již nečekejte a přijďte udělat radost sobě a svým blízkým a pořídit vánoční dárky v prodejně nebo E-SHOPU Elektro Efekt. Více najdete na stránkách www.elektroefekt.cz a www.pensionstmoritz.cz.
 

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 169 805
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz