pro zasílání zásilek na adresu nyní využíváme přepravní společnost GLS místo České Pošty

Sleva 25%

Mlýnek na maso ETA 6075 90000 Besto

 • EAN: 8590393335923
 • Výrobní číslo: ETA607590000
 • Katalogové číslo: 1644738
 • Výrobce: ETA
Výrobce

Nástavec: hrubé mletí; jemné mletí; lis na ovoce; plnění uzenin; strouhání; střední mletí Rychlost mletí (g/min.): 2900 Zpětný chod: ANO Příkon masomlýnku (W): 2500

Provedení výrobku: černá barva, šedá barva

Není nad domácí burgery, čerstvé klobásky či šťavnaté čevabčiči. Z čerstvě namletého masa na domácím mlýnku budou chutnat ještě o poznání lépe. Jste milovníci tataráku, ale mletému hovězímu ze supermarketu úplně nevěříte?  Rozdíl oproti kupovanému masu poznáte nejen v chuti, ale také na kvalitě. S elektrickým mlýnkem ETA Besto bude příprava domácího mletého masa snadná a rychlá.

Máma mele maso

V balení naleznete 3 nerezové mlecí destičky s otvory o průměru 3 / 4,85 / 8 mm. Hrubost mletí si tak můžete zvolit podle potřeby a podle způsobu dalšího zpracování masa. Namleto budete mít raz dva, jelikož ETA Besto dokáže namlít až 2,9 kg masa za minutu. V případě potřeby je vám k dispozici i funkce REVERS pro zpětný chod.

Mlýnek na maso ETA Besto v sobě ukrývá kovová převodová kola, která si spolu s nerezovým příslušenstvím dokáží poradit se všemi druhy masa. Navíc vám díky kvalitním převodům vydrží doma opravdu dlouho.

Domácí klobásky i párky

ETA Besto není jen obyčejný mlýnek na maso, zvládne toho mnohem víc, než čekáte. Máte chuť na domácí klobásky? Není problém! S nástavcem na výrobu uzenin a nerezovou plničkou o průměru 20 mm si z čerstvě namletého masa vyrobíte klobásky, párky i domácí jitrnice. Výhodou je, že si je můžete naplnit masem i kořením dle svého výběru.

Díky nástavci na výrobu Kebbe si můžete užít i tradiční pokrm ze Středního východu. S mlýnkem ETA Besto budete mít smažené bulgurové masové kuličky na stole během chvilky.

Krájení i strouhání

Dali byste si poctivé bramboráky, ale při představě strouhání hory brambor vás přechází chuť? ETA Besto vám rychle a snadno nastrouhá nejen brambory, ale i ostatní zeleninu a ovoce. Nemusíte se bát ani strouhání sýra či čokolády. Strouhací nástavec oceníte nejen při přípravě zmíněných bramboráků pro celou rodinu, ale určitě vyzkoušejte i oblíbený salát coleslaw  nebo vláčný mrkvový dort. K dispozici máte struhadlo na hrubé a jemné strouhání, trhací struhadlo a struhadlo na krájení plátků.

Čerstvá šťáva každý den

Klobáskami ani bramboráky to ale nekončí. S nástavcem na lisování bobulovin, ovoce a zeleniny si můžete dopřát i čerstvě lisovanou šťávu. Snadno tak zpracujete úrodu ze zahrádky a můžete si namíchat i svou vlastní vitamínovou bombu.

Jelikož myslíme i na vaši bezpečnost, multifunkčnímu mlýnku na maso ETA Besto nechybí ani tepelná ochrana motoru proti přetížení a praktické pěchovadlo.

Prodloužená záruka na 3 roky

Na tento produkt si můžete zdarma aktivovat Prodlužku záruky až na 3 roky. Pro získání záruky se stačí zdarma zaregistrovat v našem jednoduchém formuláři ZDE.

Mlýnek na maso

 • Silný DC motor s příkonem max. 2500 W
 • Rychlost mletí až 2,9 kg/min
 • Kovové převody
 • 2 speciální nerezové destičky pro přípravu klobásek a sádla
 • 3 standardní nerezové mlecí destičky (s otvory o průměru 3 / 4,85 / 8 mm)
 • Nerezová plnička na klobásy o průměru 20 mm
 • Lis na bobulovité a citrusové ovoce i zeleninu
 • Nástavec na strouhání a krájení
 • Funkce REVERS pro zpětný chod
 • Tepelná ochrana motoru proti přetížení
 • Délka napájecího kabelu 1,3 m
Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 5.710 Výška (cm): 33.50 Šířka (cm): 33.50 Hloubka (cm): 17.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 7.140 Výška (cm): 24.50 Šířka (cm): 43.50 Hloubka (cm): 29.50 EAN: 8590393335923 Záruční doba: 24 měsíců Elektrický mlýnek na maso s kovovými převody, rychlost mletí až 2,9 kg/min. Mele maso, plní uzeniny, strouhá a lisuje ovoce i zeleninu.