pro zasílání zásilek na adresu nyní využíváme přepravní společnost GLS místo České Pošty

Sleva 22%

Meteostanice GoGEN ME 3397 W, barevný displej, 3 senzory v balení, bílá

  • EAN: 8590393326280
  • Výrobní číslo: GOGME3397W
  • Katalogové číslo: 1718668
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Typ: standardní meteostanice Barva: bílá Napájení: baterie AA; napájecí adaptér Datum: ANO Kalendář: ANO Podpora paměťových karet: NE USB : NE Rozšířená záruka: GoGEN záruka 4 roky Displej: barevný Teplota: vnitřní i venkovní Barometrický tlak: ano Fáze Měsíce: ANO Historie tlaku: NE Předpověď počasí: ANO Předpověď počasí z internetu: NE Příliv a odliv: NE Tendence bar. tlaku / počasí: ANO Wi-Fi: NE Smart funkce: NE Vlhkost vzduchu: venkovní; vnitřní Možnost umístění na zeď: ANO Bezdrátový přenos ze senzoru: ANO Dosah senzoru v otevřeném prostoru (m): 70 Max. počet ext. senzorů: 3 Senzor v balení: senzor teploty Hodiny: ANO Čas západu a východu Slunce / Měsíce: NE Budík: ANO Opakované buzení: ANO Čas řízený radiovým signálem DCF 77: ANO

Provedení výrobku: bílá barva

Tři bezdrátová čidla v balení

Meteorologická stanice GoGEN ME3397 je ideální pro všechny, kteří chtějí měřit teplotu a vlhkost na třech různých místech současně. Například ve skleníku, sklepě a garáži. Na přehledném barevném LCD displeji jsou v jednom čase zobrazovány hodnoty ze všech tří čidel. Máte tak okamžitý přehled o aktuálních hodnotách. Dosah bezdrátového senzoru v otevřeném prostoru je až 70 metrů. Pro venkovní naměřené hodnoty meteostanice ukládá i jejich maxima a minima.

Rozmary počasí vás už nezaskočí

Máte rádi přesné a aktuální informace o počasí? Meteorologická stanice GoGEN ME3397 Vám poskytne i tyto údaje. Animovaná předpověď počasí vás bude informovat o případných změnách počasí na nejbližší hodiny. Díky měření barometrického tlaku a jeho změn je předpověď na nejbližší hodiny výrazně přesnější. Meteostanice zobrazí animaci pro slunečno, polojasno, oblačno, zataženo s deštěm a bouřky.

Fáze měsíce i přesný čas

Praktickou funkcí je ukazatel přesného času, který je řízený rádiovým signálem DCF 77. V kombinaci s možností budíku, ukazatele aktuálního data a fáze měsíce, může meteostanice rychle najít místo i na nočním stolku. Zde navíc oceníte i funkci automatické regulace jasu. Bezdrátové senzory jsou napájeny dvěma AA bateriemi. Pro napájení hlavní jednotky lze zvolit adaptér z elektrické sítě nebo tři AA baterie.

Dvojnásobná záruka

Velkým benefitem této, ale i dalších meteostanic značky GoGEN, je možnost získání prodloužené záruky na celý přístroj. Po bezplatné registraci svého nákupu na webové stránce www.gogen.cz získáte prodlouženou záruku na další dva roky. V součtu se tak jedná rovnou o čtyř letou záruku na meteostanice GoGEN. FUNKCE * Barevný LCD displej * Nastavitelná intenzita podsvícení displeje * Čas řízen rádiovým signálem DCF 77 * Tři bezdrátové senzory v balení (MESENZOR97) * Barometrický tlak - absolutní * Předpověď počasí * Vnitřní teplota a vlhkost * Venkovní teplota a vlhkost * Max a Min teploty a vlhkosti * Fáze Měsíce * Datum * Funkce budíku SPECIFIKACE * Přenos dat ze senzoru na frekvenci 433 MHz * Dosah senzoru otevřeném prostoru 70 metrů * Předpověď počasí s animací pro slunečno, polojasno, oblačno, zataženo s deštěm, bouřky * Vnitřní teplota: -9,9°C až +50°C * Venkovní teplota: -40°C až +60°C * Vlhkost vzduchu: 1% až 95% NAPÁJENÍ * Hlavní jednotka - adaptérem nebo 3 x baterie AA  * Teplotní senzor - 2 x baterie AA  * Baterie nejsou součástí balení ROZMĚRY * Hlavní jednotka šířka 175  x výška 122 x hloubka 31 mm * Čidlo šířka 43 x výška 110 x hloubka 22 mm Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.460 Výška (cm): 12.00 Šířka (cm): 17.50 Hloubka (cm): 7.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.575 Výška (cm): 9.50 Šířka (cm): 17.50 Hloubka (cm): 18.10 EAN: 8590393326280 Záruční doba: 48 měsíců Meteorologická stanice, 3 bezdrátová čidla v balení, předpověď počasí, vnitřní/venkovní teplota a vlhkost, čas řízený rádiovým signálem, záruka 4 roky