10% SLEVA NA KUCHYŇSKÉ ROBOTY PO ZADÁNÍ SLEVOVÉHO KÓDU ROBOT10

Sleva 23%

Meteostanice GoGEN ME 1296

  • EAN: 8590393289936
  • Výrobní číslo: GOGME1296
  • Katalogové číslo: 1578933
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Typ: standardní meteostanice Barva: černá Napájení: baterie AA; napájecí adaptér Datum: ANO Kalendář: NE Podpora paměťových karet: NE USB : NE Rozšířená záruka: GoGEN záruka 4 roky Displej: barevný Teplota: vnitřní i venkovní Barometrický tlak: ano Fáze Měsíce: ANO Historie tlaku: NE Předpověď počasí: ANO Předpověď počasí z internetu: NE Příliv a odliv: NE Tendence bar. tlaku / počasí: NE Wi-Fi: NE Vlhkost vzduchu: venkovní; vnitřní Možnost umístění na zeď: NE Bezdrátový přenos ze senzoru: ANO Dosah senzoru v otevřeném prostoru (m): 30 Max. počet ext. senzorů: 3 Senzor v balení: senzor teploty Hodiny: ANO Čas západu a východu Slunce / Měsíce: NE Budík: ANO Opakované buzení: ANO Čas řízený radiovým signálem DCF 77: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Rozmary počasí vás už nezaskočí

Máte rádi přesné a aktuální informace o počasí? Pokud ano, rozhodně by vám doma neměla chybět meteorologická stanice GoGEN ME1296. Ta poskytne nejen přehled o aktuálním stavu počasí, ale také animovanou předpověď pro nejbližší dny. Nebudete tak už překvapeni, když se slunné ráno náhle změní do propršeného dne. Toto je však jen část z funkcí meteostanice GoGEN ME1296.

Jak je a jak bude?

Na barevném LCD displeji snadno zjistíte, jaká je aktuální vnitřní teplota a vlhkost. Zároveň ale budete informování o venkovní teplotě a vlhkosti. A to díky přibalenému teplotnímu čidlu, s dosahem až 30 metrů (v závislosti na umístění).

Animovaná předpověď počasí vás bude informovat o případných změnách počasí na nejbližší hodiny. Meteostanice zobrazí animaci pro slunečno, polojasno, oblačno, zataženo s deštěm, mráz nebo sněžení.

Fáze měsíce a přesný čas

Kvalitní dílenské zpracování dělá z tohoto přístroje také vhodný doplněk vaší domácnosti nebo kanceláře. Praktickou funkcí je ukazatel přesného času, který je řízený rádiovým signálem DCF 77 a také aktuální fáze měsíce. V kombinaci s možností budíku a ukazatele aktuálního data, může meteostanice rychle najít místo i na nočním stolku.

Bezdrátový senzor je napájen dvěma AA bateriemi. Pro napájení hlavní jednotky lze zvolit adaptér z elektrické sítě nebo třemi AA baterie.

Dvojnásobná záruka

Velkým benefitem této, ale i dalších meteostanic značky GoGEN, je možnost získání prodloužené záruky na celý přístroj. Po bezplatné registraci svého nákupu na webové stránce www.gogen.cz získáte prodlouženou záruku na další dva roky. V součtu se tak jedná rovnou o čtyř letou záruku na meteostanice GoGEN.

FUNKCE * Barevný LCD displej * Nastavitelná intenzita podsvícení displeje * Čas řízen rádiovým signálem DCF 77 * Bezdrátový senzor * Možnost použití až tří senzorů (MESENZOR12) * Předpověď počasí * Barometrický tlak * Vnitřní teplota a vlhkost * Venkovní teplota a vlhkost * Fáze Měsíce * Datum * Funkce budíku SPECIFIKACE * Přenos dat ze senzoru na frekvenci 433 MHz * Dosah senzoru otevřeném prostoru až 30 metrů * Předpověď počasí s animací pro slunečno, polojasno, oblačno, zataženo s deštěm * Vnitřní teplota: 0°C až +50°C * Venkovní teplota: -40°C až +70°C * Vlhkost vzduchu: 20% až 99% NAPÁJENÍ * Hlavní jednotka - adaptérem nebo 3 x baterie AA  * Teplotní senzor - 2 x baterie AA * Baterie nejsou součástí balení

ROZMĚRY * Hlavní jednotka šířka 92 x výška 169 x hloubka 45 mm * Čidlo šířka 40 x výška 107 x hloubka 20 mm

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.300 Výška (cm): 17.00 Šířka (cm): 9.50 Hloubka (cm): 5.00

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.430 Výška (cm): 21.50 Šířka (cm): 18.50 Hloubka (cm): 6.00 EAN: 8590393289936

Záruční doba: 48 měsíců

Meteorologická stanice, animovaná předpověď počasí, vnitřní/venkovní teplota a vlhkost, čas řízený rádiovým signálem, záruka 4 roky