DOPRAVA pro PSČ 339 01 při nákupu nad 1.000 Kč ZDARMA

Horké letní dny a vysoké teploty vás již nerozhodí

Horké letní dny a vysoké teploty vás již nerozhodí

Nastává konec nesnesitelnému horku a vlhkému vzduchu za teplých letních dní. Klimatizace je přesně to, co potřebujete. Když budete mít dost letních opalovaček, tak budete mít doma perfektní únik před vedrem. Klimatizace jsou nenahraditelné v rychlém a účinném ochlazení místnosti. Dejte si ale pozor na to, aby rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou nepřesáhl 6 stupňů, protože pokud by byla místnost přechlazená, mohlo by to vést k onemocnění.

Klimatizace může mít i pozitivní dopad na vaše zdraví. Místnost, ve které je horko a dusno není pro člověka zrovna ideální. Díky filtrům v klimatizacích se vám vyčistí vzduch od bakterií a nečistot a jelikož nebudete trpět vedrem, tak se vám může zlepšit i kvalita spánku. Méně bakterií budete mít i proto, že se vám díky těmto přístrojům sníží vlhkost vzduchu.

Úprava vzduchu v uzavřených prostorách je velmi důležitá. Výrazně se zlepšují podmínky pro práci, jelikož s rostoucí teplotou produktivita upadá, jelikož jsou pracovníci více unavení. Klimatizace pomáhá udržet pracovní prostředí takové, aby se v něm dalo optimálně pracovat.

Klimatizace vám dodáme i nainstalujeme do soukromých bytů, ale i firem. Klimatizace serveroven také není žádný problém. Naše firma má s instalací klimatizací 20 letou praxi.Dodáváme klimatizace především prvotřídní značky Daikin, Panasonic, Samsung, Acond a Sinclair. Po instalaci vám nabízíme také čištění a servis klimatizací. Pokud uvažujete o pořízení klimatizace a nejste si jisti, jakou klimatizaci zvolit, rádi vám pomůžeme a uděláme předběžnou nabídku na míru včetně instalace klimatizace, kterou provádí naše firma. Pro veškeré informace ohledně těchto klimatizací nebo v případě zájmu volejte p. Krůs +420 602 439 816.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 169 805
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz