ETA Pečenka  - tradiční a zdravý způsob přípravy potravin

ETA Pečenka - tradiční a zdravý způsob přípravy potravin

Elektrický hrnec ETA Pečenka si jistě pamatují i naše babičky. První Pečenka byla totiž uvedena na trh již v roce 1962.

Pro plnohodnotné pečení na chalupě, dovolené či i ve vaší kuchyni doma je zde elektrický hrnec na pečení ETA Pečenka. Tento tradiční, a přesto moderní přístroj vám umožní upéct i pravé české buchty bez kompletně vybavené kuchyně. Upečte maso, zapečte těstoviny nebo duste a vařte, cokoli vás napadne. Pečenka připraví jídlo tak, aby neztratilo chuť ani vodu, takže maso není nikdy vysušené. Vnitřní povrch hrnce je vyroben z nepřilnavého teflonového povrchu a snadno se udržuje. Praktický čtvercový tvar doplněný o skleněný průzor ve víku usnadňuje používání hrnce.

Eta pečenka max

Elektrický pečící hrnec ETA Pečenka MAX hravě zvládne upéct šťavnaté maso, vysušení se bát rozhodně nemusíte, zapéct těstoviny nebo podusit zeleninu, aniž by ztratila svou maximální chuť a její provoz je vysoce úspornější než klasická trouba. Pro ty, kteří rádi grilují bez nadbytečného tuku, má Pečenka MAX v balíčku grilovací rošt. Nyní hravě připravíte maso, ryby, uzeniny i zeleninu bez tuku navíc a předejdete i riziku spálení pokrmu.

Eta pečenka mini

Elektrický hrnec na pečení ETA Pečenka Mini uspoří až 80 % energie. Můžete péct, zapékat, dusit a vařit. Díky nízkému příkonu není nutná regulace teploty. Skládá se ze tří dílů: odnímatelného víka s topnou spirálou, mísy a stojánku. Mísa je z kvalitního nepřilnavého teflonového povrchu a výjimečný je i její praktický čtvercový tvar o objemu 3 litry.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 169 805
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz