CF6135F0 HORKOVZDUŠNÝ KARTÁČ ROWENTA

  • EAN: 3121040085288
  • Výrobní číslo: CF6135F0
  • Katalogové číslo: 41014610
  • Výrobce: ROWENTA
Výrobce
3D VOLUME BOOSTER: Vysoušení 3v1, které přizvedává vlasové kořínky, tvaruje a podporuje přirozený objem vašich vlasů - s XL oválnou hlavicí pro rychlé výsledky a ionizačním účinkem pro hladké a zářivé vlasy.
OBJEM OD KOŘÍNKŮ: Speciální oválný tvar přizvedává vlasové kořínky snadným a intuitivním pohybem, se sítí štětin navrženou k zachycení a napnutí pramenů vlasů pro rovnoměrné tvarování a vysoušení.
ÚČINNÝ STYLING: XL horkovzdušný kartáč zajišťuje vysoce účinné výsledky díky současnému vysoušení a tvarování i větších pramenů vlasů pro rychlejší a snadnější styling při každém použití.
MAXIMÁLNÍ LESK A PÉČE: Čtyři ionizační výstupy vypouštějí miliony iontů zmírňujících statický náboj, s 360° krytím, díky kterému budou vaše vlasy hladké a jasně zářivé.
PŘIROZENĚ VĚTŠÍ OBJEM: Nádherné maximální výsledky se stylingovým nástrojem, který dodá vlasům objem, plnost a zářivost.
PRÉMIOVÝ DESIGN: Objevte inovativní nástroj s jedinečně snadným a pohodlným použitím pro bezproblémový styling při každém použití.