DOPRAVA pro PSČ 339 01 při nákupu nad 1.000 Kč ZDARMA

CD přehrávač GoGEN MAXI KARAOKE, modrý

  • EAN: 8590393289875
  • Výrobní číslo: GOGMAXIKARAOKEB
  • Katalogové číslo: 1579071
  • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Přehr. média: CD mechanika; USB Přehrávané formáty: MP3; WMA Výkon (W): 2.4 Zvýraznění basů: NE Hodiny: NE Budík: NE LCD displej: ANO Dálkové ovládání v balení: NE Typ rádia: přenosné Doporučená kategorie: děti Internetové rádio: NE Kuchyňské rádio: NE Stavební rádio: NE Rozšířená záruka: ne Bluetooth: ANO Sluchátkový výstup: ANO Vstup pro mikrofon: ANO Výstup AUX: NE Napájení: baterie C; síťové Typ úložného systému: žádný

Provedení výrobku: modrá barva

Všem dětským hvězdám

Maxipes Fík – nestárnoucí večerníčková postavička, připravil svým malým kamarádům CD přehrávač GoGEN MAXIKARAOKE. Ten na první pohled zaujme designem určeným speciálně nejmenší rodinným členům. Na výběr je ze dvou verzí, modré a růžové. Vždy doplněné o obrázek postaviček Fíka a jeho kamarádky Áji.

Jako hračka jenom vypadá

Přesto, že je GoGEN MAXIKARAOKE svým designem zařaditelný spíše mezi hračky, disponuje celou řadu funkcí, typických pro běžné přehrávače. Pod kresbami Fíka a Áji naleznete CD přehrávač. Ten si poradí i s formáty CD-R/RW, navíc umožňuje i přehrávání MP3 souborů. S tímto formátem si přehrávač poradí i v případě přehrávání z USB flash disku – jeho vstup je umístěn na zadní straně přístroje.

Praktická možnost Bluetooth® streamování

Velkým benefitem je i podpora bezdrátového streamování audio souborů prostřednictvím Bluetooth®. Dětem tak můžete např. přehrávat pohádky přímo z Vašeho mobilního zařízení na dálku, bez obavy z poškození zařízení v rukou dětí. Tato funkce je užitečná i v případě, že chcete mít dohled nad hlasitostí přehrávače.

Probuďte v nich zpěváky

Nedílnou součástí balení přehrávače GoGEN MAXIKAROKE je i barevný kabelový mikrofon. Po jeho zapojení lze doplnit aktuální přehrávaný obsah o zpěv, případně mluvené slovo. Na své si tak přijdou všichni malí zpěváci nebo vypravěči. Přehrávač disponuje mikrofonním 6,3 mm vstupem. K přehrávači tak lze připojit i jiný mikrofon, než je v balení.

Praktickou vlastností je i sluchátkový 3,5 mm výstup.

Přehrávač GoGEN MAXIKARAOKE disponuje dvěma reproduktory, každý o výkonu 1,2 W. Napájet jej lze z elektrické sítě nebo bateriemi – konkrétně 6xLR14 (typ C).

LCD displej BluetoothUSB vstup
CD přehrávač s vertikálním vkládáním disku Podpora formátu MP3Karaoke (mikrofon je součástí balení) Sluchátkový výstup Výstupní výkon 2 x 1,2 W

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.280 Výška (cm): 25.00 Šířka (cm): 22.00 Hloubka (cm): 13.00

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.900 Výška (cm): 17.00 Šířka (cm): 32.00 Hloubka (cm): 30.00 EAN: 8590393289875

Záruční doba: 24 měsíců

Přehrávač CD s Bluetooth® a funkcí karaoke, USB vstup, podpora MP3, mikrofon v balení, sluchátkový výstup