27E1N1100A/00 27 FullHD 100Hz PHILIPS
  • EAN: 8712581804282
  • Výrobní číslo: 27E1N1100A/00
  • Katalogové číslo: 45027197
  • Výrobce: PHILIPS
Výrobce
LED monitor
Philips 27E1N1100A/00
Úhlopříčka 27" / 68,6 cm
Rozlišení 1920 x 1080
Formát displeje 16:9
Typ displeje IPS
Jas 250 Nits
Obnovovací frekvence 100 Hz
Kontrast 1300:1
Odezva 1 ms
Pozorovací úhel 178°
Konektory VGA, HDMI, Jack 3,5mm