ke každé vestavné troubě MORA 6 kg mouky Babiččina volba ZDARMA po registraci na mora.cz

Sleva 49%

Sluchátka GoGEN EBTM 83W - bílá

 • EAN: 8590393302574
 • Výrobní číslo: GOGEBTM83W
 • Katalogové číslo: 1587252
 • Výrobce: GoGEN
Výrobce

Provedení sluchátek: špunty; týlová Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: Bluetooth Typ nabíjení: micro USB Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu Mikrofon: ANO Přijmutí hovoru: ANO Vhodné pro sport: ANO ANC (Potlačení okolního ruchu): NE Kmitočtový rozsah od (Hz): 20 Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 Citlivost (dB): 104 Impedance (ohm): 32 True wireless: NE Výdrž sluchátek (hod.): 5 Odnímatelný kabel: NE Dětská sluchátka: NE Akustický systém: uzavřený Měření tepu: NE Barva: bílá

Provedení výrobku: bílá barva

Užijte si hudbu v plném rozsahu!

Vysoký výkon, dynamický zvuk, zajímavý mladistvý vzhled a robustní provedení, to jsou bezdrátová sluchátka s mikrofonem Gogen EBTM83. Zapomeňte na svazující kabely a užijte si volnost při pohybu. Bezdrátová Bluetooth sluchátka Gogen EBTM83 jsou určena pro všestranné použití. Volnost při pohybu vám zajistí spojení pomocí Bluetooth 4.2 a baterie vydrží při plném nabití hrát až 5 hodin.

Ucho jako v bavlnce

Model EBTM83 je konstruován tak, že zvuk směřuje přímo do ucha. Silikonové náušníky se snadno přizpůsobí tvaru ucha, jsou měkké a pohodlné, po roztažení ucho vyplní a tím zabrání pronikání nežádoucích zvuků z okolí k vám. Zároveň zabrání tomu, aby bylo navenek slyšet, co zrovna posloucháte. Balení obsahuje 3 vyměnitelné náušníky různých velikostí, (malé, střední, velké), aby co nejlépe padly do ucha každému, dítěti i dospělému a perfektně držela při pohybu.

Sluchátka stvořená pro mobilní život

Odolný, plochý, pogumovaný kabel, který propojuje ovládání s pravým a levým sluchátkem umožní i „drsnější“ zacházení, nemá sklony k zamotávání a překroucení a snadno se uloží na vhodné místo. Stačí sluchátka nabít, kabel hodit „za hlavu“, spárovat s telefonem, zastrčit telefon do kapsy a vyrazit ven za zábavou.

Poslouchej i telefonuj

Nejen poslouchejte oblíbenou hudbu, ale i přijímejte hovory s moderními ušními sluchátky lidově zvanými špunty, stvořenými pro váš mobilní život. Pokud vám někdo volá, nemusíte sahat po telefonu, nechte ho v kapse. Díky vhodně umístěnému mikrofonu a intuitivnímu ovládání budou hovory vždy srozumitelné. O přenos ve vysoké kvalitě se postará Bluetooth 4.2. Ovládání je lehké a odolné. Sluchátka zároveň bezvadně zapadnou do uší a přesvědčíte se, že jsou velmi pohodlná.

Vlastnosti

 • Bluetooth 4.2
 • Ovládání hlasitosti
 • Mikrofon (příjem hovoru)
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz
 • Impedance (při 1 kHz): 32 Ohm
 • Citlivost: 104 dB ± 3 dB
 • Výdrž baterie až 5 hodin
 • Doba nabíjení přibližně 2 hodiny

Barva: Bílá

Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.022 Výška (cm): 2.50 Šířka (cm): 2.50 Hloubka (cm): 2.00

Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.057 Výška (cm): 3.70 Šířka (cm): 18.30 Hloubka (cm): 8.20 EAN: 8590393302574

Záruční doba: 24 měsíců

Bezdrátová sluchátka do uší, Bluetooth 4.2, mikrofon, výdrž baterie 5 hod., bílé