K VESTAVNÝM TROUBÁM ZNAČKY MORA 6 KG MOUKY BABIČČINA VOLBA NA PEČENÍ ZDARMA

Sleva 6%

Gril kontaktní SAGE BGR840BSS

  • EAN: 9312432029865
  • Výrobní číslo: BGR840BSS
  • Katalogové číslo: 41007008
  • Výrobce: Sage

Integrovaná sonda na maso a ryby

Chytrý kontaktní BBQ gril Sage The Smart Grill (BGR840BSS) je vybaven integrovanou teplotní sondou, díky které vždy připravíte maso přesně podle svých preferencí. Menu teplotní sondy nabízí 5 nastavení podle druhu masa (hovězí, jehněčí, vepřové, kuřecí a ryby) včetně typu přípravy (od krvavého až po propečený steak). Sonda na základě zadaného druhu masa a typu propečení pak automaticky rozpozná, kdy je maso připravené právě podle vašich preferencí. Součástí je také funkce REST MEAT, což v překladu znamená odpočinutí. Je zvláště důležité nechat maso před konzumací vydechnout alespoň na 3 minuty, aby se mohly šťáva a chuť rovnoměrně rozprostřít skrz celou porci a nedošlo k nadbytečné ztrátě lahodné tekutiny po prvním nakrojení. Během této fáze se část zbytkové tepla odpařuje a další část prostupuje masem, aby bylo i ve svém středu připraveno přesně tak, jak jste si přáli. Teplotní sonda BBQ grilu Sage The Smart Grill (BGR840BSS) tak nejen připraví maso podle vašich preferencí, ale rovněž zabrání i jeho převaření.

Senzor Element IQ TM

Senzory v grilovacích deskách detekují pokles teploty při položení pokrmu na gril a tento pokles vyrovnávají zvýšením toku tepla v dané oblasti. Teplota na grilovacích deskách se tak rychle vyrovná na nastavenou teplotu a grilování je rychlejší než na běžných grilech.

Podsvícený LCD displej

Displej BBQ grilu Sage The Smart Grill (BGR840BSS) přehledně zobrazuje nastavenou teplotu v rozsahu 160–230 °C, přičemž po zapojení teplotní sondy se zobrazuje druh masa a typ přípravy. Jednoduše tak nastavíte a přizpůsobíte režimy grilování vašeho oblíbeného pokrmu, teplotu a celkový čas přípravy.

Vyjímatelné desky s povrchem Quantanium PFOA free

Příprava pokrmů na nepřilnavém povrchu Quantanium PFOA free minimalizuje potřebu používání olejů a nastavitelný sklon spodní grilovací desky umožní odvést veškerý přebytečný tuk z připravovaného pokrmu do vyjímatelné odkapávací misky. Grilování se tedy nemusí obávat ani milovníci zdravých pokrmů. Grilovací desky lze také jednoduše vyjmout pomocí tlačítekzaměnit spodní grilovací desku za horní, nebo vložit do myčky na nádobí a jednoduše je tak umýt.
Jednoduchým pohybem je možné kontaktní BBQ gril Sage The Smart Grill (BGR840BSS) zcela rozevřít a využít ke grilování obě grilovací plochy. Žebrovaná plocha je vhodná pro přípravu masa a rybhladká plocha je pak vhodná pro přípravu zeleniny, vajec nebo bramborových placek, palačinek apod. Ideální pro zahradní party s přáteli nebo rodinný oběd na terase.

Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
Příkon: 2400 W
Vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry (šxhxv): 41 x 36,5 x 18 cm
Rozměry grilovací desky (šxv): 34 x 26 cm
Hmotnost: 8,9 kg