nahrávám

Výprodej sušiček BEKO za super ceny, nyní s dárkem navíc!

Výprodej sušiček BEKO za super ceny, nyní s dárkem navíc!

Výprodej sušiček BEKO za super ceny, nyní s dárkem navíc!

05.08.2019
Sušičky BEKO za výprodejovou cenu a navíc s dárkem, najdete v nabídce našeho e-shopu...
Sušičky prádla se v dnešní době stávají velmi oblíbeným pomocníkem v domácnosti. Na rozdíl od balkónu nebo sušáku na zahradě Vám prádlo usuší rychle a za každého počasí. Při nepříznivém počasí Vám nevzniká v bytě vlhkost a nevznikají plísně. Během sušení se do prádla nedostávají žádné pyly a alergeny. Díky sušičce prádla už nemusíte většinu oblečení ani žehlit. Prádlo jednoduše složíte a uklidíte do skříně. Máte-li domácího mazlíčka, pak jistě oceníte, že se při sušení prádlo zbaví i psích a kočičích chlupů, stejně tak i vlasů a žmolků.

NYNÍ MŮŽETE V ESHOPU I KAMENNÉ PRODEJNĚ ZA VÝPRODEJOVÉ CENY ZAKOUPIT SUŠIČKY BEKO.
AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB.
sušička prádla BEKO DS7433CSRX nebo sušička prádla BEKO DPS7405GB5

Důvody proč si sušičku pořídit?

Budete mít více času pro sebe a své blízké.

Sušička Vám šetří především čas. Nejste závislí na tom, jaké je venku počasí. Jednu várku zvládne sušička prádla usušit během dvou hodin. Navíc většina prádla po usušení v sušičce nepotřebuje žehlit. Tím si ušetříte další volný čas pro sebe.

Úspora energie

Když sušičky na trh přišly, nebyly moc oblíbené a to díky spotřebě v energetické třídě B nebo dokonce C. Dnes už jsou na trhu sušičky s energetickou třídou A+ nebo A++ mnohem dostupnější a samozřejmě výrazně úspornější. Sice pořád spotřebováváte energii za sušení prádla, ale na druhé straně, pokud nebudete muset prádlo žehlit, ušetříte energii za žehličku. Vaše prádlo bude pořád jako ze škatulky a vy se místo žehlení budete moci věnovat dětem nebo partnerovi.

Prádlo sušíte za jakéhokoliv počasí

Jestli venku prší, mrzne, padají trakaře, to už řešit nemusíte. Prádlo ze sušičky bude pokaždé stejně usušené a žádné nepřízně počasí Vás nerozhází. Díky sušičce budete mít i více místa v bytě. Nebudete muset sušit prádlo na sušáku nebo radiátoru a minimalizujete tím vznik vlhkosti a plísní v bytě.

Ochrana textilních vláken

Jako u všech spotřebičů, tak i u sušiček prádla se setkáte s moderními technologiemi, které dokáží pečovat i o to nejjemnější prádlo. Máte-li domácího mazlíčka, pak jistě oceníte, že se při sušení prádlo zbaví i psích a kočičích chlupů, stejně tak i vlasů a žmolků. Na rozdíl od sluníčka Vám v sušičce prádlo nevybledne a zachová si svojí barvu. Díky sušičce tak prodloužíte životnost i svému oblečení.

Konec žehlení

Už jsme to několikrát zmiňovali – prádlo ze sušičky je mnohem nadýchanější a příjemnější na nošení. V prádle usušeném v sušičce se budete doslova cítit jako v bavlnce. Většina textilií po usušení v sušičce nepotřebují kontakt se žehličkou. Pokud je to některých materiálů třeba, sušička tuto, pro většinu z nás, nepříjemnou činnost velice usnadní. Pokud patříte k těm, které žehlí jen pro to, že musí, sušička prádla je pro Vás jasnou volbou.

Nedostatek místa?

Přemýšlíte o sušičce prádla, ale řešíte prostor? Ani to v dnešní době žádný problém a má to své řešení. Sušička prádla se může uspořádat s pračkou takzvaně „do věže“, kdy se na horní stranu pračky přimontuje mezikus a do něj se postaví sušička. Prádlo z pračky vyndáte a snadno přendáte do sušičky.

Bydlíte v podkroví a sušička by se na pračku nevešla?

Pračka se sušičkou problém vyřeší. Prádlo vyperete a hned i usušíte. Jen si musíte ohlídat množství prádla, protože „pračkosušička“ zvládne usušit menší množství, než vypere. 

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!