Vybrané vestavné spotřebiče Electrolux s hodnotným dárkem

Vybrané vestavné spotřebiče Electrolux s hodnotným dárkem

Vybrané vestavné spotřebiče Electrolux s hodnotným dárkem

07.07.2019
Uvažujete o rekonstrukci kuchyně? Mrkněte na naše vestavby Electrolux, k vybraným modelům od nás dostanete navíc hodnotný dárek od značky Tefal.

Vestavné spotřebiče dokážou perfektně esteticky sladit vaši kuchyň a při tom vám ušetřit spoustu místa, jelikož se zabudují přímo do běžné kuchyňské linky, nevznikají nikde žádné skulinky

Vestavné trouby jsou perfektní pro umístění do bezpečné horní polohy pro snadnější a bezpečnější manipulaci s horkými nádobami a to bez namáhavého ohýbání.

Vestavné varné desky dnes už dávno nahradily staré sporáky. Dělíme je na plynové a elektrické a jejich výška je bývá téměř identická s tloušťkou pracovní desky. Nejlevnější jsou litinové ale běžnější jsou sklokeramické, které mají lepší teplotní vlastnosti a lépe se udržují čisté. Indukční desky se pak zahřívají pouze v místě dotyku hrnce či pánve ale pouze pokud jsou z magneticky vodivého materiálu. Indukce patří dnes mezi nejoblíbenější typ varných desek, který se do nových kuchyní instaluje.

Vestavné myčky mohou úplně splynout s vaší linkou a ušetří vám spoustu práce s otravným mytím nádobí a navíc nespotřebuje tolik vody. Vyrábí se standardně v šířkách 45cm (pro 8-10 sad nádobí) a 60 cm ( pro až 16 sad nádobí). Vybrat můžete provedení, které je plně integrované do kuchyňské linky nebo vestavnou myčku s ovládacím panelem.

Vestavné lednice je perfektním řešením pro malé kuchyně. Nejen že vám ušetří místo ale také vám vůbec nenaruší design, jelikož si na čelní stranu můžete zvolit design kuchyňské linky.

Odsavače par se snadno schovají do jedné z nástěnných skříňek a nemusí vám tak rozbíjet tvarovou posloupnost. Kdo si potrpí na design může sáhnout po některém z komínových odsavačů.

Vybrané vestavné trouby, desky a myčky značky Electrolux můžete v našem e-shopu zakoupit s hodnotným dárkem v podobě pánve nebo kvalitní sady nádobí značky TEFAL.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.czSdílejte nás!